Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Броньований оптичний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Броньований оптичний кабель використовується для ручної або механічної прокладки магістральних мереж великої протяжності в умовах, коли комунікації відчувають фізичні навантаження і механічний вплив. Найчастіше його застосовують при облаштуванні зовнішніх комунікацій, коли кабель укладається безпосередньо в грунт, в тому числі і з підвищеною корозійною активністю.

Додатковий захист забезпечує не тільки мінімізацію наслідків від переміщень грунту, але і протистоїть хімічним процесам, не дає гризунам пошкодити оптоволокно, захищає при сильних морозах - це важливо, оскільки броньований волоконно-оптичний кабель використовується при прокладанні мереж через річки (в тому числі і судноплавні з глибиною до 50 метрів), озера, болота. При замерзанні лід не може пошкодити серцевину.

Специфіка конструкції броньованого оптичного кабелю

Виріб складається з наступних елементів:

  • пучка оптоволокна;
  • водовідштовхувальної оболонки;
  • внутрішньої оболонки (центральної трубки);
  • двошарової броні;
  • зовнішньої оболонки (захисної трубки).

Броньовий захист виготовлений ​​найчастіше зі сталевого дроту з цинковим покриттям. Він йде паралельно оптоволоконній лінії, приймаючи на себе всі удари ззовні.

Завдяки наявності всередині зміцнюючій арматурі, встановлена ​​на броньований оптичний кабель ціна вище, ніж на інші типи зовнішнього застосування, однак це повністю виправдано, враховуючи витривалість, тривалий термін служби надійність виробу.

Зовнішня оболонка може мати декілька типів виконання, в залежності від застосованої виробником технології: це може бути поліетиленова трубка або ж поєднання пластика і металу (алюмінієвої стрічки). Останній варіант захищає від гризунів і комах.

Вгору