Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кронштейни настінні 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Як розмістити обладнання на стіні

Настінне кріплення обладнання використовується в місцях, де недоцільне застосування підлогових шаф і великих настінних боксів, а також з метою економного використання простору апаратних і студійних приміщень.

Настінний кронштейн призначений для установки невеликої кількості електротехнічної, телекомунікаційної, кросової апаратури (комутаторів, вимірювачі, патч-панелей, датчиків тощо), виконанній в стандарті 19". Конструктивно кронштейн являє собою відкритий блок, який кріпиться до вертикальної поверхні і при цьому здатний витримати значущі вагові навантаження.

Конструкція кронштейна

Настінний кронштейн легко і просто збирається і надійно кріпиться до вертикальної поверхні. Підвищена жосткість конструкції забезпечується застосуванням міцних металевих сплавів і технологією виготовлення, і гарантує надійну і довготривалу експлуатацію. У корпусі передбачені технологічні отвори для підведення кабелю і налаштування обладнання. Для комфортного обслуговування встановленої апаратури, на тильній стороні якої є змінні елементи або роз'єми, можна купити настінний кронштейн з поворотною функцією. Для захисту обслуговуючого персоналу від ураження електричним струмом у всіх моделях кронштейнів передбачена клема заземлення.

Кронштейн настінний купити в Києві можна висотою 3U, 6U, 9U, 12U (1U = 44,45 мм) і регульований по глибині. Регульовані настінні кронштейни 19" дозволяють компактно розміщувати обладнання різних лінійних розмірів по глибині.

Ціни на кронштейни настінні в Україні різні і залежать від складності виготовлення і технології виробництва. На вартість впливає застосовувані матеріал, вид покриття, конфігурація вироба. При бажанні споживача кронштейн може бути укомплектований кришкою.

Купити за розумною ціною настінні кронштейни, які в умовах обмеженого простору є оптимальним рішенням для установки обладнання 19", пропонує наш магазин. Ми готові співпрацювати з усіма регіонами України.

Вгору