Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичний кабель 16 волокон

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Оптичний кабель 16 волокон, випущений німецьким виробником оптоволоконних систем Corning, є універсальним, тому використовується для прокладання магістральних мереж різного типу:

  • внутрішньобудинкових;
  • зовнішніх;
  • підземних;
  • каналізаційного типу.

Кабель оптичний 16 волокон можна експлуатувати при температурах в діапазоні від -50° C до + 70° C, в залежності від типу. Виріб витримує розтяг до 10000 Н і тиск до 1000 Н/см.

 Мінімальний радіус вигину становить 20 діаметрів, тому можна виконувати монтаж в малих приміщеннях з мінімумом простору.

Опис оптичного кабелю 16 волокон

Пропонуємо покупцям два типи виробів: одномодові і багатомодові. Зовні кабель оптичний 16 волокон покритий шаром негорючого пластика, а вся конструкція створює надійний захист від електромагнітних, радіочастотних перешкод.

Виріб є діелектриком, тому воно не схильне до ударів блискавок, оберігає мережі від коротких замикань, перепадів напруги, а також не вимагає заземлення.

Волокна оточені шаром гідрофобного матеріалу, який відштовхує від них вологу, що дозволяє використовувати цей кабель при прокладці вертикальнооріентірованих мереж.

Вгору