Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мережевий кабель вита пара cat.6

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Мережевий кабель cat.6 - стандартизована вита пара, яка отримала широке застосування в технологіях Fast і Gigabit Ethernet. Забезпечує швидкість обміну даними до 10Гбіт / сек при пропусканні частот в смузі до 250МГц. Вироби цієї категорії мають підвищені вимоги по робочим характеристикам, у порівнянні з попередніми стандартами, що обумовлює широкий спектр їхніх достоїнств.

Характеристики кабелю cat.6

Кабель cat.6 включає в себе чотири пари скручених провідників з міді. Парні дроти, як і в елементах cat.5e, ізольовані, що забезпечує надійний захист від перехресних перешкод.

Головна відмітна перевага кабелю cat.6 - висока швидкість обміну інформацією при залученні чотирьох пар жив. Завдяки широкій пропускної здатності вона може досягати 10Гбіт / сек на відстані до 55 м. Якість сигналу при цьому стабільна, так як кабель характеризується зниженим загасанням.

Вита пара cat.6 може бути з екрануванням або без нього. Від цієї особливості залежать характеристики і вартість виробів. Щоб замовити необхідний вам тип елементів, звертайте увагу на позначення:

  • U/UTP - без захисного екранування;
  • U/FTP - кожна пара провідників має свій екран з фольги;
  • F/UTP - із загальним захисним екраном з фольги;
  • F/FTP - кожна пара провідників має відокремлений екран з фольги плюс один загальний фольгований екран;
  • S/FTP - кожна пара захищена екраном з фольги плюс передбачений загальний екран, виконаний з мідного обплетення.

Неекрановані кабелі рекомендуються для експлуатації в локальних мережах із середньою швидкістю передачі даних до 1Гбіт / сек.

Для високошвидкісних мереж за стандартом кращі саме екрановані вироби.

Чому варто купити кабель у нас?

Шукайте якісні кабелі cat.6 від перевірених виробників за розумною ціною? Саме такі ви можете купити в нашому інтернет-магазині. Ми за доступною вартості пропонуємо високонадійну продукцію, що відповідає сучасним технічним вимогам. У нашому асортименті великий вибір виробів cat. 6, а також кабелів вдосконаленої категорії - cat.6a.

Перед тим як купити продукцію, ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами, щоб докладніше дізнатися про характеристики і ціни товарів. Замовити доставку виробів можна в будь-яке місто України - в Одесу, Дніпро, Харків та інші регіони товар відправляється службою «Нова пошта». По Києву виконується доставка кур'єром.

Вгору