Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Адаптери оптичні ST-ST

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Адаптер ST ST є конектором прохідного типу. Використовується для створення роз'ємних з'єднань. З його допомогою активне мережеве обладнання або тестова апаратура з'єднується з оптоволоконними кабелями.

Монтується в патч-панелях, боксах, кросах. Виріб створює надійне кріплення оптичного волокна.

Характеристики адаптерів ST-ST

Корпус металевий, рідше робиться з пластика. З'єднувач встановлюється і кріпиться за допомогою нарізного сполучення. Від попадання пилу і вологи з'єднувач захищають заглушки з полімеру.

Адаптер ST випускається в двох варіантах виконання:

  • Simplex (1 розетка);
  • Duplex (2 розетки).

Другий тип оптичних з'єднувачів менш поширений.

Представлені зразки товару з'єднують одномодове волокно (singlemode).

Переваги замовлення товарів в Pasivka

Наш інтернет-магазин пропонує простий і швидкий спосіб оформлення покупки за найдоступнішими цінами в Україні. Інформація з описом допоможе з вибором, відгуки покупців також будуть корисними.

Ви вибираєте зручну форму оплати і спосіб доставки замовлення. По Києву обладнання привозять кур'єри, в інші міста країни їх доставляє «Нова Пошта».

Вгору