PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Натяжні затискачі для кабелю

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Натяжні затискачі - надійність і простота монтажу кабельних ліній

Затискач натяжний призначений для жорсткого закріплення монтажного кабелю на опорах за винесений сталевий трос. Затискачі встановлюють на початку і кінці кабельної лінії або в місцях її відгалужень і поворотів. Натяжні затискачі можуть застосовуватися також в місцях передбачуваного провисання кабелю на великих прямолінійних ділянках або утвореного під дією підвищеного навантаження, що розтягує.

Конструкція виробів проста. Найбільш популярні з них складаються з конічного корпусу, пари металевих зубчастих клинів, які є затискним пристроєм, і гнучкої петлі. Принцип дії простий і полягає в самозатягуванні тросу рухливими клинами затиску.

Продаж натяжних затискачів і їхнє використання дозволили значно скоротити тимчасові і фізичні витрати при виконанні монтажних робіт. Цей елемент кабельної арматури має такі переваги:

  • при використанні не треба знімати ізоляцію і оголяти несучий трос;
  • простий монтаж, що знижує можливість помилки;
  • не потрібно спеціальне навчання монтажників;
  • підготовка тросу до монтажу не вимагає спеціальних інструментів;
  • зниження ризику пошкодження кабелю і порушення його цілісності.

Купити натяжна затиск для троса можна різної конструкції і вартості. Анкерні затискачі відрізняються:

  • максимальним зусиллям натягу;
  • матеріалами корпусу (термопластика або алюмінієвий сплав);
  • довжиною петлі з нержавіючої сталі;
  • габаритними розмірами;
  • діаметром, утвореним цинковими утримують клинами.

Основним критерієм при виборі натяжних затискачів є діаметр троса по ізоляції. Купити натяжні затискачі для троса в Києві можна для діаметрів від 2 до 10 мм.

Використання анкерних затискачів продовжує термін експлуатації кабельних підвісних комунікацій, надійно захищаючи їх від вітрових вібрацій. Та й сам монтаж стає економічно вигідним, тому що зменшується витрата матеріалів і інструментів, знижуються витрати на навчання персоналу та гарантійне обслуговування.

На вітрині нашого інтернет-магазину представлені вироби різних марок від різних виробників. Ціни на натяжні затискачі для кабелю в Україні теж відрізняються, але ми пропонуємо продукцію за помірною ціною і завжди готові до плідної співпраці. Зателефонуйте нам і переконаєтеся в цьому.

Вгору
,