Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Розгалужувачі для телефону

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Розгалужувач для паралельних телефонів

В організаціях, де використовуються внутрішні телефонні лінії, особливо «паралельні», потреба в комплектуючих для утримання їх в робочому стані залежить від ступеня зношеності обладнання, кількості користувачів і точок підключення. А в еру мобільних телефонів питання «де знайти перехідник телефонний в Києві?» може довго не шукати відповіді. В інтернет-магазині Pasivka телефоністи компаній знайдуть цю деталь. Та й в квартирах, де стоять стаціонарні апарати Укртелекому, для разветвителей знайдеться робота: мати телефон в кожній кімнаті, і не бігати для розмови в коридор - це зручно. Ціна телефонного розгалуджувача незначна, але без неї переставити телефон в іншу кімнату не вийде.

Застосування разветвителей телефонних

Де може застосовуватися телефонний розгалужувач в Україні?

  • В квартирі;
  • В офісі;
  • На заводі;
  • У call-центрі;
  • У громадській приймальні і т.д.

Його призначення - розділяти одну телефонну лінію на кілька паралельних. Маленький пластиковий корпус приладу з проводами всередині може мати два, три або п'ять гнізд підключення, тип роз'єму RG-12. Введення ( «джек», «тато») один.

В офіс купити перехідник для телефону можна, щоб підключити факс і модем dial-up. Але слід враховувати, що паралельна робота пристроїв і телефону на одній по суті лінії зв'язку неможлива, ними доведеться користуватися по черзі.

Якість і ціна телефонних разветвителей Nets

Низька вартість телефонного розгалуджувача обумовлена ​​масовим виробництвом і невисокою технологічною складністю приладу. Якісний пластик корпусу відповідає стандартам пожежної безпеки. Контактні групи впресовані, що запобіжить розхитування з подальшим погіршенням якості сигналу. Виробник - компанія Nets.

Придбати розгалужувач та інше обладнання для зв'язку та Інтернету можна онлайн або в київському магазині Pasivka за готівковий і безготівковий розрахунок. Самовивіз, доставка великих замовлень в столиці нашим транспортом, або пересилання в інші міста перевізниками.

Вгору