Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичний патч-корд

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

При проектуванні обчислювальних мереж великого розміру актуальність від використання оптоволоконних технологій не викликає сумнівів. Останнім часом, популярність оптоволоконних технологій при побудові локальних мереж невпинно зростає. У зв'язку з цим, спостерігається підвищення попиту на патчкорди такого типу, які використовуються для безпосереднього підключення оптичного телекомунікаційного обладнання і з'єднання елементів оптоволоконних мереж з використанням оптичних роз'ємів.

Оптичний патч-корд. Будова. Види.

Патч-корди, створені з використанням оптоволоконних технологій, витісняють своїх конкурентів за рахунок високої швидкості передачі даних і малої частки втрати сигналу. Патч-корд складається з відрізка оптоволоконного кабелю фіксованої довжини (1, 3, 5, 10 метрів або замовленого метражу), який оконцован з обох сторін оптичними роз'ємами.

За своїм наповненням, волоконно-оптичний патч-корд буває двох типів:

  • Одномодовий. Ширина серцевини волокна маленька. В результаті передачі світлового сигналу кількість шляхів поширення хвиль дорівнює одному при цьому поширення сигналу відбувається за принципом повного відбиття. Пасивне такого виду, як правило, орієнтуються по захисній оболонці жовтого кольору.
  • Багатомодовий. Ширина серцевини оптоволокна більше 10 мікрон. За рахунок цього більшу кількість спектральних складових світла потрапляє на серцевину і призводить до організації більшої кількості шляхів поширення хвиль. Захисна оболонка багатомодового патч-корду фарбується в помаранчевий колір.

Одномодові кабелі типу патч-корд використовуються, переважно, для організації протяжних обчислювальних мереж і в системах передачі даних на основі синхронної цифрової ієрархії. Багатомодове волокно використовується при побудові локальних обчислювальних мереж типів GigaEther, ATM і т.д.

При вказівці типу оптичного патч-корду використовується маркування, яка числовою пропорцією вказує відношення діаметра серцевини кабелю до діаметра оболонки. Одиницею виміру цього відношення є мікрометр.

На відміну від магістральних оптоволоконних кабелів, патч-корд містить малу кількість оптичних волокон, що позначається як його на вартості, так і на продуктивності систем, побудованих з використанням кабелю такого типу. Патч-корди, орієнтовані на експлуатацію в несприятливих умовах, призначені для застосування в жорстких умовах, які мають на увазі високі шанси великих механічних навантажень, називаються армованими.

Купити оптоволоконний кабель в Києві

При виборі кабелю необхідно виходити з потреб, на підставі яких формуються завдання проектованої мережі. В цілому, кабелі з одним-двома оптичними волокнами дозволяють вирішити більшість завдань мереж малого масштабу. Через це їхнє використання обмежується локальним масштабом. Ціна на продукцію даного типу нижче вартості аналогічних рішень, але з великою кількістю оптичних волокон, а тому - використання одноволоконних кабелів актуально ще й з точки зору економії коштів на розгортання мережі.

Вгору