Кількість
|
Вартість
|
||
|
Блоки силових розеток: як вибрати
Для компактного розміщення апаратури використовують спеціальні телекомунікаційні шафи. Велика кількість приладів, які в них монтують, потрібно підключати до електромережі. Цю проблему вирішують блоки силових розеток – один з видів додаткового оснащення для серверних шаф, який розподіляє енергію в мережі і виконує захисну роль.
Різновиди блоків силових розеток
Блоки силових розеток відрізняються за кількістю гнізд – їх може бути від 3 до 24 шт. Від цього параметра залежить вартість виробу, а також його довжина і місце його установки:
- блок з 3 або 4 силових розеток призначений для монтажу в серверну шафу шириною 10 дюймів;
- пристрій з 6-9 гніздами підходить для шаф і стійок 19";
- блоки на 18 або 24 розетки кріпляться на стіну серверної шафи.
Найпопулярніші моделі мають 8 гнізд. Використання декількох невеликих приладів дозволяє включати і вимикати робоче обладнання групами, що зручно для серверних кімнат.
Блоки силових розеток відрізняються за способом підключення до електромережі. Вони можуть бути оснащені:
- вхідною вилкою «Євро», що підходить для класичної побутової розетки;
- UPS-шнуром зі штекером з трьома контактами, який використовується в джерелах безперебійного живлення.
Деякі моделі не мають в комплектації кабелю для підключення, тому при їхній установці потрібну вилку можна підібрати і купити самостійно. Гнізда блоків можуть бути обладнані контактами для заземлення або виштовхувачами. Є варіант на 8 гнізд з роз'ємами UPS, призначений для підключення обладнання через джерела безперебійного живлення.
Пристрої мають висоту 1 юніт, що дозволяє компактно розташовувати їх в серверній шафі разом з іншими приладами і не створює проблем при заміні раніше встановлених. Довжина шнура буває різною (від 1,2 до 5 м), як і матеріал корпусу - виробники використовують пластик або алюміній. Деякі моделі мають світлові індикатори роботи – один загальний або для кожного гнізда окремо.
Мережевий фільтр і його установка
Мережевий фільтр виконує дві важливі функції:
- згладжує високочастотні перешкоди в електромережі;
- захищає від перепадів напруги (але не забезпечує його безперебійність).
При високих скачках електрики прилад відключається – спрацьовують плавкі запобіжники, що входять до його конструкції. Це захищає підключену апаратуру від згоряння.
Таке захисне обладнання можна використовувати для підключення електроприладів, як в домашніх умовах, так і в великих промислових мережах. Його використовують як подовжувач або встановлюють в серверну шафу або стійку, закріплюючи на монтажні профілі за допомогою комплекту кріплення. Розташування пристрою може бути різним – в деяких моделях вуха кріплення монтуються довільно.
Чому краще замовити у нас
Для мережевого фільтра важлива якість, адже він відповідає за захист апаратури з високою вартістю. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей від перевірених виробників за приємними цінами. При будь-яких сумнівах у виборі можна звернутися за допомогою до наших менеджерів, які допоможуть купити кращий варіант під ваші потреби. Корпоративні клієнти можуть замовляти товар за гнучкою системою цін. Є послуга кур'єрської доставки по Києву та в будь-який регіон України транспортними компаніями, включаючи Харків і Одесу.