Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Блок розеток на 19 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Блоки силових розеток: як вибрати

Для компактного розміщення апаратури використовують спеціальні телекомунікаційні шафи. Велика кількість приладів, які в них монтують, потрібно підключати до електромережі. Цю проблему вирішують блоки силових розеток – один з видів додаткового оснащення для серверних шаф, який розподіляє енергію в мережі і виконує захисну роль.

Різновиди блоків силових розеток

Блоки силових розеток відрізняються за кількістю гнізд – їх може бути від 3 до 24 шт. Від цього параметра залежить вартість виробу, а також його довжина і місце його установки:

  • блок з 3 або 4 силових розеток призначений для монтажу в серверну шафу шириною 10 дюймів;
  • пристрій з 6-9 гніздами підходить для шаф і стійок 19";
  • блоки на 18 або 24 розетки кріпляться на стіну серверної шафи.

Найпопулярніші моделі мають 8 гнізд. Використання декількох невеликих приладів дозволяє включати і вимикати робоче обладнання групами, що зручно для серверних кімнат.

Блоки силових розеток відрізняються за способом підключення до електромережі. Вони можуть бути оснащені:

  • вхідною вилкою «Євро», що підходить для класичної побутової розетки;
  • UPS-шнуром зі штекером з трьома контактами, який використовується в джерелах безперебійного живлення.

Деякі моделі не мають в комплектації кабелю для підключення, тому при їхній установці потрібну вилку можна підібрати і купити самостійно. Гнізда блоків можуть бути обладнані контактами для заземлення або виштовхувачами. Є варіант на 8 гнізд з роз'ємами UPS, призначений для підключення обладнання через джерела безперебійного живлення.

Пристрої мають висоту 1 юніт, що дозволяє компактно розташовувати їх в серверній шафі разом з іншими приладами і не створює проблем при заміні раніше встановлених. Довжина шнура буває різною (від 1,2 до 5 м), як і матеріал корпусу - виробники використовують пластик або алюміній. Деякі моделі мають світлові індикатори роботи – один загальний або для кожного гнізда окремо.

Мережевий фільтр і його установка

Мережевий фільтр виконує дві важливі функції:

  • згладжує високочастотні перешкоди в електромережі;
  • захищає від перепадів напруги (але не забезпечує його безперебійність).

При високих скачках електрики прилад відключається – спрацьовують плавкі запобіжники, що входять до його конструкції. Це захищає підключену апаратуру від згоряння.

Таке захисне обладнання можна використовувати для підключення електроприладів, як в домашніх умовах, так і в великих промислових мережах. Його використовують як подовжувач або встановлюють в серверну шафу або стійку, закріплюючи на монтажні профілі за допомогою комплекту кріплення. Розташування пристрою може бути різним – в деяких моделях вуха кріплення монтуються довільно.

Чому краще замовити у нас

Для мережевого фільтра важлива якість, адже він відповідає за захист апаратури з високою вартістю. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей від перевірених виробників за приємними цінами. При будь-яких сумнівах у виборі можна звернутися за допомогою до наших менеджерів, які допоможуть купити кращий варіант під ваші потреби. Корпоративні клієнти можуть замовляти товар за гнучкою системою цін. Є послуга кур'єрської доставки по Києву та в будь-який регіон України транспортними компаніями, включаючи Харків і Одесу.

Вгору