Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кроновський ключ Krone

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кроновскій ключ відноситься до ударного інструменту. Цей ручний інструмент використовується для закладення ізольованих проводів в ножові контакти Krone. Історично ударний інструмент використовувався для закладення телефонних плінтів. В сучасних умовах Krone ключі можуть застосовуватися і при монтажі локальних мереж. З його допомогою можна здійснювати термінірування кабелю в абонентські розетки, патч панелі, прохідні адаптери і кроси.

Купити кроновскій ключ досить просто, для цього вам необхідно вибрати відповідний товар в нашому інтернет магазині і оформити на нього замовлення. Працюють Krone ключі швидко і ефективно: провідники кабелю заводяться в ножові контакти роз'ємів відповідно до колірів розкладки, після чого продавлюються за допомогою леза інструменту в ножовий роз'єм. Пружина ударного інструменту видає характерний звук, що означає, що закладення завершене. Завдяки такому механізму неможливо докласти зайве зусилля при закладенні, отже, виключається небезпека пошкодження провідника і роз'єму.

Деякі подробиці про Krone ключі

Krone ключі, які можна придбати в тому числі і в Києві, відносяться до інструментів ударного типу. Вони складаються з ручки, в якій захована пружина, а також механізму кріплення леза. У професійних різновидах даного типу інструменту є можливість регулювання сили удару, для цього вони оснащені перемикачем Low/High.

Самі бюджетні різновиди не мають ударного механізму, тобто, наприклад, в процесі закладення телефонних плінтів монтер повинен самостійно регулювати силу натиснення. Є окремий клас пристроїв, які можуть регулювати силу натискання в широкому діапазоні, їх називають сенсорними.

Ціна Krone ключів прямо пропорційно залежить від їхніх можливостей і системи регулювання сили натискання. Ударні інструменти також не комплектуються змінними лезами, при необхідності працювати з іншим типом роз'ємів їх можна придбати окремо на нашому сайті.

Вгору