Кількість
|
Вартість
|
||
|
Серверна шафа (СШ) — конструкція, що дозволяє компактно і грамотно розмістити всередині неї різне мережеве обладнання, дозволяє ефективно використовувати простір. У цьому розділі інтернет-магазину Pasivka представлені серверні (рекові) шафи, що дозволяють надійно захистити високотехнологічні пристрої компанії та забезпечити їх безперебійну роботу та зручний оперативний доступ до кожного компоненту. Всі вироби оснащуються кабелем заземлення контуру та мають надійні замки.
Де застосовуються серверні шафи
Як зрозуміло з назви, серверні шафи зазвичай застосовуються в серверних. Але їх також можна використовувати для зберігання та захисту обладнання у:
- ЦОДах (центрах обробки даних);
- телекомунікаційних кімнатах;
- приміщеннях з відео/аудіо-пристроями;
- дискових NAS для зберігання даних;
- навіть у промислових умовах (наприклад, заводських цехах).
Завдяки тому, що в серверній шафі можна розмістити ДБЖ (джерело безперебійного живлення), це дозволяє звести до нуля ризики простоїв обладнання в різних непередбачених ситуаціях (наприклад, при відключенні електроживлення). У результаті бізнес не простоюватиме, адже його мережева інфраструктура та комутаційна кімната працюють з аптаймом у 99,99%.
Яке обладнання додається в стійкову шафу
У СШ можна встановити найрізноманітніше обладнання — все залежить від його розмірів, цілей застосування, сфери діяльності конкретної компанії:
- сервери;
- патч-панелі;
- хаби;
- роутери;
- світчі;
- дискові накопичувачі;
- і т.д.
Рекова шафа стане ідеальним рішенням для комутатора та допоміжного обладнання: кабельних органайзерів, розеткових блоків, а також систем охолодження (кулерів). До речі, деякі СШ можна підключити до автономної системи кондиціонування (якщо така передбачена на підприємстві), яка більш ефективна, ніж стандартне кулерне охолодження.
Види мережних скриньок на сайті
У нас ви знайдете рішення 2-х видів:
- Настінні. Мають обмежену глибину (до 800 мм) та призначені для розміщення всередині хабів, роутерів, світчів тощо.
- Підлогові. Масивні конструкції, здатні витримувати серйозну вагу (до декількох сотень кілограм), використовуються для монтажу ДБЖ, серверів і т.д.
Настінні варіанти це мала вага та мобільність, компактність. Ідеальні для монтажу легкого та невеликого мережного обладнання. Але вони також мають міцну конструкцію, надійний замок та на 100% справляються зі своїм завданням – захистом пристроїв та забезпеченням оперативного доступу до них при потребі.
Підлогові конструкції відрізняються великою вагою, розраховані на великі навантаження та встановлення всередину важкого обладнання (наприклад, серверів та дискових файлових сховищ).
Цільнозварні та збірно-розбірні рішення
Pasivka пропонує вам придбати:
- Цільнозварні СШ — мають велику вагу, відрізняються підвищеною міцністю, витримують більше навантаження.
- Розбірні конструкції — поставляються в 3-4 коробках (приблизно), збираються однією людиною за 30-40 хвилин.
Цільнозварні стійкові шафи не потрібно збирати. Але часто компанії віддають перевагу збірно-розбірним рішенням, адже не завжди громіздка конструкція може пройти, наприклад, у дверний отвір. За якістю, ступенем захищеності та надійності обидва варіанти знаходяться приблизно на одному рівні.
Наші мережеві шафи можуть мати знімні бічні та задні стінки та двері:
- із загартованого скла;
- металеві (глухі);
- перфоровані;
- акрилові.
Глибина та висота в юнітах
Висота шаф для сервера та мережевого обладнання вимірюється у юнітах (U). 1U = 44,45 мм. Але важливо зрозуміти, що зовнішню висоту виробу не можна обчислити, помножив число юнітів на 44,45 мм. Адже висота U означає лише кількість обладнання 1U, яке можна розмістити усередині. Ми пропонуємо рішення заввишки від 2U до 47U. Хоча саме обладнання може позначатися за висотою в 1U, насправді воно матиме не 44,45 мм, а на 0,5 мм менше, щоб максимально щільно поміститися у шафі.
Глибина СШ варіюється в межах 70-1055 мм. Вибір конкретної моделі залежить від кількості обладнання, яке буде встановлене. Але при розрахунку потрібно пам'ятати, що оскільки кабелі підключаються до пристроїв ззаду, до глибини шафи потрібно додати 15-20 см. Також кожна СКС шафа має загальну та корисну глибину:
- загальна — вимірюється від передньої стінки до задньої;
- корисна — показує максимально можливу глибину устаткування, що встановлюється всередину.
Особливості конструкції шафи для серверного обладнання
Кожна серверна шафа – конструкція, яка складається із 4-х основних елементів:
- Каркас. Може бути цільнозварним або розбірним. Виготовлений із металу.
- Перфоровані напрямні (реки). Саме в них встановлюють обладнання.
- Стінки. Бічні і задні можуть бути знімними або незнімними.
- Днище та кришка. Оснащуються кабельними вводами та точками монтажу системи охолодження.
Рекові СШ можуть мати конструктив 10 та 19 дюймів. Другий варіант найпоширеніший і витіснив з ринку моделі на 23 дюйма. 19-дюймовий конструктив підходить для більшості дата-центрів, ЦОДів та компаній, яким потрібно розмістити у серверних шафах певне обладнання.
Переваги шаф для мережевого обладнання
3 ключові переваги СШ:
- Значно підвищує безпеку устаткування, що зберігається всередині, надійно запобігаючи в ньому доступу третіх осіб.
- Завдяки бічним кришкам та дверям кабелі додатково захищені від зовнішніх пошкоджень.
- Продумана конструкція забезпечує рівномірну циркуляцію повітря.
Купити серверну комутаційну шафу
Ми пропонуємо великий вибір телекомунікаційних шаф, кронштейнів та допоміжних конструкцій під різні потреби. На сайті знайдете саме те рішення, яке стане для компанії на 100% ідеальним за зовнішнім виглядом, зручністю використання та максимальним захистом обладнання від поломок, крадіжок, втручань ззовні.
Вартість серверної шафи
У Pasivka знайдете різні варіанти за ціною. Вартість залежить від
- виробника;
- розмірів шафи;
- типу конструкції;
- матеріалу дверей;
- інших конструктивних особливостей.
Якщо хочете отримати консультацію щодо наших СШ, зв'яжіться з менеджером за контактами вище.