Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Полиці 19'' дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Формат обладнання «19 дюймів» об'єднує безліч різноманітних структурних елементів, які використовуються для побудови мереж і їхнього обслуговування. Як ви можете помітити самі, за категоріями, представленим в цьому розділі, поняття "полиця 19 дюймів" не всеохоплююче - полиці бувають різних видів і з різними функціональними особливостями. Серверна полка отримала свою назву через основної функції – на ній, ясна річ, встановлюється серверне обладнання. Площині жорстко монтуються в серверних шафах або ж в стійках. Виходячи з цього, полиця в стійку 19 дюймів відповідає загальноприйнятому світовому стандарту параметрів пасивного обладнання. Щоб забезпечити стабільний рух, зроблена полиця перфорована 19. Завдяки цьому немає необхідності в установці додаткової системи охолодження. По висоті полка для сервера відповідає стандарту 1U (1 юніт). На ній поміщається одна одиниця активного обладнання.

Вибір полиць для мережевого обладнання

При виборі полиць під конкретний проект слід виходити від завдань, які необхідно вирішити за допомогою установки полки. Розрізняються полиці для обладнання, в залежності від сфери використання, таким чином:

  • Консольні полиці – це полиці, які використовуються для розміщення негабаритного обладнання (роутерів, ДБЖ, маршрутизаторів і т.д.) вагою до 15-20 кг всередині настінних і підлогових серверних шаф і стійок стандарту 19". Кріпляться вони на необхідній висоті за допомогою фіксації на передніх перфорованих профілях з використанням спеціального кріплення.
  • Полиці для шаф Hypernet – вузькоспеціалізовані вироби, які при виробництві орієнтуються на установку в шафі позначеного типу. Такі полиці бувають різної глибини. Інші характеристики полиць такого виду, часто, стандартні. Через більш жорстку відповідність стандартам ціна на такі полиці висока.
  • Універсальні полиці – вид полиць, які використовуються для установки в телекомунікаційні шафи важкого устаткування Полиця фіксується в чотирьох точках.
  • Висувні полиці – полиці цього типу комплектуються спеціальною рейкової системою, яка дозволяє без перешкод висувати і засувати полицю в шафу або серверну стійку. Ящики для документів – модуль, який встановлюється за типом полиці в спеціальні пази шафи, але не містить перфорованих поверхонь і, по суті, ізолює вміст ящика від обладнання, встановленого в шафі. Такі ящики комплектуються замком і використовуються для зберігання різноманітної документації.

Купити полицю для обладнання і документів в Києві

У каталозі магазина присутня продукція як відомих фірм, таких як Hypernet і MGS, так і надійні полки від менш іменитих компаній. Переважна більшість представлених полиць за конструктивними особливостями відносяться до 19-ти дюймових, але бувають і полки інших форматів. Полки шириною 19 дюймів відрізняються по глибині від 160 до 1000 міліметрів в залежності від цільового призначення.

Вгору