PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мережеві кабелі вита пара cat.5e

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Вита пара cat.5e - найбільш затребуваний на сьогоднішній день тип інформаційного кабелю. Він здатний забезпечити швидкість передачі даних до 1Гбіт / сек при пропускній спроможності 100Мгц. Завдяки таким вдосконаленим параметрам кабель cat.5e активно використовується в телекомунікаційній сфері. Особливо часто застосовується в комп'ютерних мережах, зокрема в технології Ethernet.

Відмінні риси кабелю cat.5e

Головні характеристики витої парних елементів категорії cat.5e:

  • Мають чотири пари проводів з міді або біметалу. Провідники в парі щільно скручені між собою. Всі парні елементи ізольовані один від одного, що дозволяє мінімізувати вплив перешкод.
  • Дозволяють організувати обмін інформацією зі швидкістю до 100 Мбіт / сек при залученні двох пар провідників, і до 1Гбіт / сек - при використанні всіх чотирьох пар.
  • Незважаючи на те, що пропускаемість частот у cat.5е аналогічна стандарту cat. 5 - 100 МГц, що вдосконалена вита пара відрізняється меншими показниками загасання.
  • Як і кабелі cat.6, елементи категорії cat.5e надійно захищені зовнішньою оболонкою від пошкоджень, тому фізично не деформуються в процесі багаторічної експлуатації. Вони гарантовано окупають свою вартість.
  • Рекомендована довжина сегмента кабелю - до 100 м. При цьому за допомогою додаткових комутаторів можна організувати лінію на більш протяжні відстані і не втратити в якості передачі сигналу.

Кабелі можуть мати різні типи екранування. Найбільш поширені:

  • U/UTP - без захисту;
  • F/UTP - із загальним екраном з фольги;
  • S/FTP - з загальний екраном з мідного обплетення і відокремленими фольгованими екранами для кожної пари.

Щоб купити підходящий тип кабелю, враховуйте технічні вимоги мережі та умови експлуатації витої пари.

Переваги замовлення кабелю у нас

У нашому інтернет-магазині ви можете за розумною ціною купити вироби cat.5e для зовнішньої і внутрішньої прокладки з різними робочими характеристиками. Наші менеджери завжди готові проконсультувати вас, щоб допомогти вибрати і замовити оптимальний по технічним особливостям і вартості кабель. При необхідності вони підберуть для вас продукцію і інших категорій - cat.6a, cat.7 і cat.8.

Ви можете замовити товар онлайн або по телефону. Ми відправляємо продукцію в Дніпро, Харків, Львів, Одесу та інші регіони України службою «Нова пошта». У Києві за доступною ціною пропонується оперативна доставка кур'єром.

Вгору
,