Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Підлогові серверні шафи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Серверна підлогова шафа виконує дві основні функції – організаційну і захисну. На відміну від телекомунікаційної стійки, вона призначена не тільки для компактного розташування обладнання, але і допомагає захистити його від попадання пилу, абразивних частинок, від несанкціонованого доступу. Моделі відрізняються за розмірами і конструктивом, який впливає на їхню вартість.

Як вибрати підлогову серверну шафу

Щоб купити шафу на підлогу відповідного розміру, потрібно заздалегідь знати кількість і тип пристроїв, які будуть в ній розміщені. Від числа приладів залежить висота конструкції, яка вимірюється в юнітах. У нас є моделі від 16U до 47U висотою, найпопулярніша – 42 юніта. Серверну шафу краще вибирати з деяким запасом по висоті на випадок розширення мережі телекомунікації.

Глибина конструкції залежить від типу приладів, які повинні в ній розміститися. У нас є моделі до 1055 мм глибиною, які вміщають габаритне і важковагове обладнання. Мінімальна глибина (600 мм) підходить для випадків, коли необхідна компактність. Ширина представлена ​​в 3 розмірах: 600, 610 і 800 мм. Широкі моделі забезпечують кращу циркуляцію повітря - і охолодження апаратури. Відстань між вертикальними профілями для монтажу приладів становить 19 дюймів для всіх моделей.

Щоб купити підходящу серверну шафу, слід звернути увагу на такі нюанси:

  • можливість розбирання / збірки (нерозбірні моделі повинні пройти в дверний проріз і поміститися в ліфт);
  • кількість отворів для виведення кабелів і наявність на них захисних щіток;
  • можливість встановлення вентиляторів в достатній кількості;
  • наявність знімних бічних панелей або задніх дверей для зручного доступу до апаратури.

Корпус підлогових телекомунікаційних шаф буває звареним або розбірним посиленим. Передні двері виконані з ударостійкого скла або перфорованого металу. Деякі моделі передбачають можливість перекріплення дверей на іншу сторону. Знімні бічні панелі і задні двері відкривають доступ до мережевих приладів та кабелів з різних сторін. Всі деталі, що відкриваються, оснащені надійними замками.

Переваги підлогових моделей

Підлогові телекомунікаційні або серверні шафи розраховані на габаритну і важку апаратуру, деякі моделі здатні витримувати навантаження до 1000 кг. Основні їхні переваги:

  • захист апаратури від пилу, бризок, стороннього доступу;
  • компактність розташування приладів і висока місткість дозволяє економити місце в приміщенні;
  • проста збірка з використанням кріплень, які поставляються в комплекті;
  • можливість розміщувати пристрої вільно, щоб не погіршувати циркуляцію повітря;
  • каркас з металу дозволяє витримувати великі навантаження при експлуатації (моделі з особливою міцністю відрізняються більш високою ціною).

Скляні двері дозволяють візуально контролювати роботу апаратури, оцінюючи стан індикаторів. Але, на відміну від металевої, вона не має перфораций, які покращують пасивне охолодження мережевих приладів. Якщо у вас виникли труднощі з вибором, наші співробітники допоможуть вам замовити кращий варіант під ваші потреби.

На нашому сайті представлені комутаційні шафи від відомих виробників: Hypernet, Estap, CMS, Mepsan. Для зручності транспортування розбірні моделі поставляються в розібраному вигляді, що дозволяє знизити вартість доставки. Для постійних замовників діє система низьких цін. Ми надаємо нашим клієнтам повну інформаційну підтримку, товар можна замовити з відправкою по всій Україні, включаючи Харків, Одесу та інші населені пункти. По Києву діє кур'єрська доставка.

Вгору