Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Блок вентиляторів для шаф CMS

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Необхідність якісного охолодження будь-якого обладнання складно недооцінити. Одним з головних помічників у вирішенні завдань пов'язаних з охолодженням серверного обладнання є активні елементи - блоки вентиляторів, а другим - пасивні системи охолодження. Якщо другі необхідно враховувати при проектуванні, то вентилятори підходять для монтажу в більшість шаф з устаткуванням.

Вибір блоку вентиляторів для шафи

Оскільки шафи з мережевим обладнанням за своїм визначенням мають на увазі ізоляцію самого обладнання за стінками шафи, питання про активне охолодження стає більш актуальним. Елементи охолодження, як правило, встановлюються в верхню кришку мережевої шафи і своєю роботою підвищують теплообмін у внутрішній частині шафи, тим самим знижуючи температуру обладнання, яке знаходиться всередині. Вентилятори підключаються до мережі через систему живлення серверної шафи. Саме цей момент необхідно врахувати при розробці схеми живлення устаткування. За своїми характеристиками блоки вентиляторів відрізняються, в першу чергу, потужностними показниками, які впливають на ефективність охолодження. До другорядних характеристик відноситься рівень шуму працюючого активного охолодження, розташування вентиляторів на поверхні і колір панелі, на яку встановлюється блок. Важливим елементом відмінності систем вентиляторів є факт наявності або відсутності термостата, який регулює роботу блоку в залежності від температурного режиму навколишнього середовища. Системи вентиляторів з термостатом дозволяють економити електроенергію, у випадках, коли температура всередині об'єкта знижується, і так само - підвищувати частоту оборотів в ситуаціях, коли потрібна підвищене охолодження елементів системи через підвищення навантаження.

Купити систему вентиляторів в Києві

В цьому розділі нашого магазину представлена ​​продукція фірми CMS, яка надає вентилятори в різних цінових групах і з різними характеристиками. При прийнятті рішення про доцільність покупки активного охолодження необхідно виходити з необхідності в додатковому охолодженні. Економія на активному охолодженні підвищує ризик виходу обладнання у випадках перегріву, а тому - ціна, яку необхідно сплатити для придбання блоків, як правило, нижче вартості ремонту або заміни постраждалих від перегріву модулів.

Вгору