Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пігтейли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Оптичний пігтейл - це шматок волокна, на одному з кінців якого є коннектор одного з типів: LC, SC, ST і FC. Залежно від типу волокна шнур можна розділити на два види: одномодовий і багатомодовий. Довжина його не перевищує 1 – 1,5 метра.

Варіанти з'єднання

Пігтейл використовується для обробки кінців волокна кабелю. Підключити його можна шляхом приварювання з використання спеціальної зварювальної конструкції. З'єднання може виконуватися і за рахунок коннектора, яким обжимаєтся кабель. Це недорогий спосіб, тому що не вимагає наявності зварювального апарату. При цьому сила загасання у такого з'єднання набагато вище. Іноді підключення волокна до кабелю відбувається за рахунок їхнього склеювання. Цей спосіб практично ні в чому не поступається в зварюванні, але вимагає наявності габаритного полірувального устаткування для обробки торця коннектора, та й надійність такого підключення нижче зварювального.

Оптоволокно ВОЛЗ

Оптоволоконний пігтейл ВОЛЗ вважається одним з найбільш вдалих матеріалів для передачі даних. Волокно, що використовується в ВОЛЗ, гарантує високу швидкість передачі даних, без їхньої втрати. У нашому інтернет - магазині Ви можете купити все необхідне для його проектування: коннектори, бокси, адаптери та патчкорди.

Pigtale застосовується для підключення оголених волокон лінійного кабелю до вимірювального або комутаційного обладнання.

Перехідник є частиною оптичного волокна, який захищений буферним покриттям з коннектором на одному з кінців. Інший кінець приєднується до волокна кабелю за допомогою зварювального обладнання з різними способом полірування ферули коннектора. Визначити характеристики кожного з них можна по кольоровому маркуванні роз'ємів:

  • APC (Angled PC) – зелений;
  • UPC (Ultra PC) – синій.

Зовнішній діаметр волокна з буферним покриттям не перевищує 0,9 мм, але для зовнішнього кріплення підходить також і кабель з оболонкою з полівінілхлориду або кабель LSZH діаметром 2-3 мм. Ви можете замовити шнур монтажний стандартної довжини 1,5 м або задати індивідуальні параметри.

Особливості оптичного перехідника

За міжнародною рекомендації ITU-T в конструкціях можуть використовувати одномодове G.652D і багатомодові G.651 волокна. Ізоляція кабелю, виходячи з цього, може бути жовтого і помаранчевого кольорів. Використовуються і перехідники, які відповідають іншій рекомендації ITU-T G.657А. Їх головна відмінність – мінімальне значення втрат на вигині.

В Україні за допомогою нашого магазину Ви можете придбати перехідники з усіма типами роз'ємів. Всі вони відрізняються стабільними температурними параметрами і не значними втратами (менше 0,2 дБ). Ціна будь-якого перехідника наведена на сторінках нашого онлайн-каталогу. Вибравши будь-який з них, Ваш товар буде доставлений в стислі терміни, як по Києву, так і в будь-яке місто країни.

Вгору