Кількість
|
Вартість
|
||
|
Окремо стояча патч-панель
В СКС (структурованих кабельних системах) часто використовуються патч-панелі. Вони являють собою набір розеток, зібраних в загальному корпусі. Зі зворотного боку даної конструкції перебувають порти, які дозволяють швидко встановити кабель без використання спеціальних інструментів.
Патч-панелі можу використовувати в двох варіантах:
- підключення локальних комп'ютерів до активного мережевого обладнання - в цьому випадку робочі станції за допомогою патч-кордів підключаються до роз'ємів панелі, а в порти закладаються кабелі, які ведуть до серверів або проміжних роутерів;
- підключення від панелі до панелі - ефективно в тому випадку, коли необхідно періодично перекомутувати порти: до однієї патч-панелі підключені локальні ПК, а до іншої - сервера, панелі з'єднані між собою патч-кордами.
Найчастіше патч-панелі встановлюють в телекомунікаційні стійки або шафи зі стандартними розмірами 10 і 19 дюймів.
Але це не завжди зручно, тому розробники створили альтернативний варіант, їм стала патч-панель настінна. Вона призначена для монтажу на стіну, а також на будь-яку іншу площину. Настінна патч-панель не має істотних конструктивних відмінностей від інших подібних пасивних елементів СКС. Вона може бути виконана як в екранованому, так і в звичайному варіанті, ставитися до фіксованого типу (незмінні модулі) або до набору (модулі підключення вибирає користувач).
Основним плюсом даного комутаційного обладнання можна назвати невеликі розміри, як наслідок, можливість розмістити його непомітно, при цьому не втрачаючи зручності доступу до вузла комутації.
Панель настінна кріпиться до стіни за допомогою звичайних кріпильних елементів, які зазвичай в комплекті не йдуть.
Технічні особливості настінних патч-панелей
Патч панелі настінні, які ви можете купити в Києві, мають деякі конструкційні особливості. Серед них:
- вертикальний спосіб закладення кабелів
- відповідність стандартам ABSI / TIA / EIA
- цифрове кодування провідників, яка відповідає T568B і Т568А
- цифрове маркування на зовнішній стороні панелі
- цифрове і колірне маркування на зворотному боці панелі
- контакти, які забезпечують зниження перехресних перешкод
- закладення кабелю відбувається з використанням ударного інструменту 110 типу.
Часто патч-панелі настінні комплектуються стяжками для кабелю, які входять в ціну комплекту. Контактний опір панелі становить близько 20мОм, а опір ізоляції - 500 МОм. Робоча напруга знаходиться на рівні 150В, а сила струму - 1,5А максимум.
Магазин Pasivka пропонує покупцям ефективні рішення для мереж різного типу. Патч-панель настінна 12 портів забезпечить роботу невеликої комп'ютерної мережі в будинку або офісі. Для безперебійного функціонування великої кількості техніки підійде патч-панель настінна 24 порти. У разі частої зміни апаратури, використовуваної для передачі даних, рекомендуємо використовувати настінні патч-панелі RJ 45, що забезпечують надійне підключення кабелів. Більше інформації про обладнання ви можете отримати, замовивши зворотний дзвінок нашого фахівця або зателефонувавши за вказаними телефонами.