PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Патч-панелі 10 дюймів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Патч-панелі десятидюймові

Невід'ємною частиною будь-якої структурованої кабельної системи є патч-панелі - один з видів пасивного обладнання. Користувачі і фахівці часто називають цей елемент комутаційними панелями або крос панелями. У настінних шафах розміром 10" використовуються патч-панелі відповідного розміру.

Дане обладнання використовується або для комутації кінцевого локального устаткування (робочих станцій, друкуючих пристроїв і т.д.) з активним мережевим обладнанням, або для з'єднання з такою ж патч-панеллю при подвійному поданні портів.

Патч-панель 10" мережева представляє собою блок розеток для підключення стандартних конекторів RJ45, розташованих на її лицьовому боці. На зворотному боці знаходяться порти для закладення кабелю, кількість яких відповідає кількості розеток.

Для зручності користувача роз'єми RJ-45, які має патч панель 10 дюймів, мають цифрове маркування, поруч з ними можуть знаходиться порожні майданчики, на яких можна робити позначки. З контактами також зручно працювати завдяки цифровому і кольоровому маркуванню.

До надійних перевірених виробників відносять EPN і Hypernet.

Основна інформація про патч-панелі

Перш ніж купити в Києві патч панель 10 дюймів, необхідно трохи розібратися в їхних різновидах.

У нас ви можете придбати патч-панель даного типорозміру на 12 портів. У цьому розділі нашого інтернет-магазину ви можете купити патч панель мережеву 10" мережеву, оснащену однаковими портами. Такі крос панелі називають фіксованими. Ці пасивні елементи оснащені роз'ємами RJ-45 на лицьовій панелі для підключення мідних проводів і контактами зі зміщенням ізоляції ID з тилу. Важливо враховувати категорію панелі, яка відповідає категорії кабелю, що підключається. Наприклад, з кабелем "вита пара" категорії 5е вам необхідно використовувати крос-панель категорії 5е, а не 6. Ціна різних типів патч-панелей розрізняється несуттєво, для користувача головне вибрати оптимальні характеристики обладнання.

За ступенем захисту від перешкод або екранування крос-панелі поділяють на екрановані (FTP) і не екрановані (UTP).

Для монтажу в підвісну шафу 10" патч-панелі оснащують спеціальними монтажними кріпленнями.

Вгору
,