Кількість
|
Вартість
|
||
|
Самонесучий оптичний кабель
Даний тип кабелю може використовуватися на стовпах, оскільки володіє всіма необхідними якостями. У конструкції присутні елементи жорсткості, які не тільки дають можливість витримати власну вагу, але і успішно протистояти сильному вітру, будь-яким опадам, обмерзанню. Для підвісу не потрібен несучий трос, кабель підвішується на опори і натягується.
Оптичний кабель самонесучий зверху покритий захисним полімером, який зберігає цілісність як при високих, так і при низьких температурах, під впливом вологи і прямих сонячних променів. Оптичне волокно додатково захищене водонепроникним покриттям, яке повністю виключає можливість руйнування.
Оптичний кабель можна підвішувати поруч із залізницею і високовольтними лініями електропередач, так як він не чутливий до електромагнітних випромінювань. Інші джерела перешкод, наприклад, зварювальні роботи або гроза, також не вплинуть на якість роботи оптичного волокна, яке може витримувати напругу до 12 000 В.
Робоча температура для самонесучого оптичного кабелю, який ви можете вибрати і купити в Києві, знаходиться в діапазоні від -60 до +70 градусів, тобто він може працювати в наших широтах в будь-яку пору року.
Технічні особливості самонесучого кабелю
Ціна на оптичний кабель самонесучий залежить не тільки від виробника, а й від його конструкції. Якщо ми зробимо переріз провідника, то побачимо такі елементи:
- центральний силовий елемент - часто це стеклопластиковий стрижень
- оптичне волокно
- гідрофобний заповнювач оптичні модулі
- проміжні оболонки з поліетилени
- арамідні нитки, які забезпечують додатковий захист
- зовнішня оболонка.
Кабель є не тільки самонесучим, але і діелектричним. Силовий стрижень може бути як в поліетиленовій оболонці, так і без неї. Оптичні модулі скручуються навколо силового елемента, кожен з них може містити до 24 оптичних волокон.
Виробники рекомендують прокладати даний тип кабелю при температурі не нижче -30 градусів. При необхідності можна попередньо розрахувати виходячи з довжини прольотів максимальні навантаження на розтягнення, які буде відчувати кабель. При розрахунку необхідно враховувати стріли провисання і кліматичні умови в районі прокладки лінії. Хоча дані розрахунки досить нескладні, для отримання точних результатів необхідно звернутися за допомогою до фахівців.