Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичний патч корд ST-LC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Маркуванням ST LC позначений тип кабелю, який має два види конекторів, який відноситься до перехідних з'єднувачів - з їхньою допомогою пристрої з гніздами різного типу підключають до мережі або Інтернету.

Технічні характеристики

Оптичний патч-корд ST LC по конструкції поставляється в варіанті Simplex або Duplex. У варіанті Duplex патч-корду два кабелі з'єднані між собою перемичкою. Використовується для з'єднання між собою пристроїв.

Виріб обтиснутий коннекторами двох типів:

  • ST - з опуклим наконечником і фіксацією через підпружинений байонет;
  • LC - з керамічним наконечником і фіксацією за допомогою засувки типу RJ.

Шліфування типу UPC забезпечує щільний контакт і високу швидкість передачі даних.

В інтернет-магазині "Pasivka" можна замовити патч-корд ST LC одномодовий (Single Mode) або багатомодовий (Multi Mode).

Переваги покупки у нас

У нас представлений великий вибір кабелів різної довжини, а на усі товари надані вичерпні технічні характеристики. Відгуки постійних покупців допоможуть вам зробити вибір. Більше інформації можна отримати, зателефонувавши або написавши менеджерам.

Наші ціни - кращі в Україні, до того ж, покупець може вибрати зручні для нього способи оплати та доставки.

Вгору