Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Муфти оптичні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Найбільш важлива операція, яка визначає надійність всієї кабельної лінії, це прокладка оптичних кабелів. Монтаж здійснюється в процесі поєднання різних довжин кабелю або при проводці кабелю в будівлю. Волокна нерозривно з'єднуються за допомогою зварювання і захищаються спеціальною гільзою (КДЗС). Сполучні муфти забезпечують захист з'єднання даних волокон від несприятливого зовнішнього впливу: впливу температурних режимів, механічного пошкодження, попадання вологи та ін. З їхньою допомогою також зручно робити розводку кабельних ліній.

Види і призначення

Вона являє собою корпус, зроблений з міцного пластику, стійкого до механічного та хімічного впливу, і внутрішню систему організації волокон. Завдяки внутрішній частині можна ввести і закріпити кінці різних кабелів, заземлити металеві силові елементи, ввести волокна кабелю і модулі в, так звані, сплайс-касети

Виходячи з зовнішнього вигляду, оптичні муфти бувають тупикові і прохідні. У першому випадку, введення здійснюється з одного боку біля основи і накривається зверху зовнішнім кожухом. У другому випадку, введення кабелю відбувається симетрично з кожного з протилежних сторін.

Де купити муфту в Києві?

У нашому інтернет - магазині Ви можете замовити будь-яку необхідну деталь для монтажу, обслуговування і ремонту телекомунікаційних мереж. Муфти оптичні представлені в широкому розмаїтті. Всі вони розрізняються за кількістю і діаметру кабельного входу, а також за типом герметизації. Для проведення даної операції, зазвичай, необхідні термонасадкові трубки. Герметизація також може бути проведена «холодним способом» за допомогою ущільнювача. Перший варіант герметизації найбільш актуальний для муфти, яка поміщається в грунті або каналізації.

В онлайн - каталозі магазина Ви знайдете муфти, які характеризуються максимальною кількістю зварних з'єднань, які поміщені в касетах. У вартість комплекту входить також і арматура (підвіси, кронштейни та ін.), Які призначені для використання таких пристроїв для кабелів повітряних ліній передач (підвісах, установках на опорах і несучих тросах).

Вгору