PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

SFP модулі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

SFP-модуль - один з компонентів системи передачі даних в оптоволоконної мережі Ethernet. У його конструкцію входить:

  • лазерний передавач;
  • фотоприймач для уловлювання світлових хвиль.

SFP-модулі встановлюються в спеціальний слот в обладнанні (наприклад, в комутатор), сприймають потік інформації з оптоволоконного або мідного кабелю і передають його на плату (виконують роль трансивера). Компактні розміри дозволяють встановлювати до 48 таких пристроїв в 1 юніт телекомунікаційної шафи або стійки.

Характеристики модулів SFP

Існує 2 форм-фактора з різною максимальною пропускною здатністю:

SFP (1,25 Гбіт / сек.);

SFP + (10 Гбіт / сек).

Ці стандарти дещо відрізняються за будовою і розміром корпусу, тому не є взаємозамінними. Перед тим, як купити такий трансивер, слід уточнити, під який форм-фактор розрахований прилад. Модулі обох стандартів мають такі характеристики:

  • дальність роботи (максимальна відстань становить 40 км);
  • швидкість прийому і / або передачі даних;
  • частотний діапазон роботи;
  • можливість підключення одномодового або багатомодового провідника;
  • сумісність з оптичними або RJ45-коннекторами;
  • кількість роз'ємів (одноволоконний або двоволоконний модуль);
  • наявність технології ущільнення сигналу (WDM).

Вартість моделей залежить головним чином від максимальної пропускної здатності. Для обміну інформацією між приладами SFP-модулі на двох кінцях шнура повинні бути сумісні між собою. Для зручності інженерів виробники маркують моделі з однаковими характеристиками певним кольором засувки.

Переваги пристроїв такого типу

Причиною розробки SFP-модулів послужило різноманітність оптоволоконних провідників. Щоб підключити прилад до мережі, досить підібрати передавач, сумісний з кабельним провідником, і встановити його в спеціальний слот. Інші достоїнства таких трансиверів в порівнянні з більш старими аналогами:

  • можливість «гарячої» заміни без відключення обладнання від електромережі;
  • компактність;
  • висока потужність;
  • зручність експлуатації - не вимагають підключення до електромережі, отримують живлення через порт.

Завдяки широкій різноманітності SFP-модулів можна вибрати відповідний трансивер під певні вимоги: швидкість і дальність проходження сигналу, тип волокна в провіднику і його робочий хвильовий діапазон (вікно «прозорості»). Наші менеджери готові надати детальну консультацію по технічним характеристикам модулів, їхньої вартості та особливостям експлуатації. У нас можна замовити надійні трансивери за приємними цінами.

Що важливо знати перед покупкою

Умови доставки та оплати товару уточнюються при оформленні замовлення. Ми пропонуємо своїм клієнтам приємний сервіс, професійні консультації та швидку відправку замовлень в усі регіони України, включаючи Київ, Харків, Львів і Одесу. У нас ви можете купити всі типи кабелів, конекторів і кросового обладнання, а також інші оптичні компоненти. Для зручного з'єднання приладів між собою в межах однієї шафи або стійки випускаються готові шнури з сумісними трансиверами.

У нашому інтернет-магазині існує система корпоративних цін. Щоб замовити товар або уточнити деталі, телефонуйте або звертайтеся через електронну пошту.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.