Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Коробки розподільні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Коробка розподільча використовується для того, щоб з'єднати або розподілити жили кабелів всередині будівлі або споруди. Розподільчі коробки невеликих габаритів з різною комплектацією розраховані на ємність від 10 до 20 пар. Для того, щоб підключити до них жили кабелю і додаткове заземлення, використовуються плінти різних типів, в тому числі і LSA-Plus.

Характеристики різних типів коробок

Як вже було сказано, коробки розподільчі використовуються для з'єднання розподільчого кабелю з різними лініями абонентів. Найчастіше використовуються розподіл коробки, виконані з ударостійкого пластику, вони застосовуються всередині приміщень. Якщо розподіл коробка буде використовуватися за межами приміщення, то зазвичай використовують вироби, виготовлені з чавуну. Крім цих різновидів існують також розподільчі коробки в алюмінієвому корпусі.

Усередині коробки кріпиться встановлюються плінти, виготовлені з пластмаси, вони кріпляться до корпусу боксу. На поверхню плінта виходить певна кількість контактних витків, які з'єднані з такою ж кількістю контактного пір'я, які впресовані в корпус плінта. Між кришкою коробки і плінтом часто встановлюють прокладку, просочену парафіном. Для кріплення плінта до боксу використовують спеціальні гвинти з металевим пластинами.

Телефонна коробка найчастіше монтується на стіну на сходовій клітці або в спеціальній ніші, передбаченої для розміщення засобів зв'язку. Існують різновиди коробок, розрахованих на 30,50 і 100 пар. Така розподільна коробка відрізняється великою універсальністю в застосуванні, при цьому вона має порівняно невеликі габарити, змінну глибину монтажу та можливість як прихованої, так і відкритої установки на стіні. Коробки даного типу можна купити не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому населеному пункті, відвідавши наш інтернет магазин. Ціна всіх запропонованих варіантів влаштує будь-якого потенційного клієнта.

Якщо коробка розподільча виконана з самозагасаючого полістиролу, то ви можете сміливо встановлювати її в пожежонебезпечних зонах, які нерідко зустрічаються на виробництві. Цей матеріал забезпечує відсутність корозії, високу ударостійкість. Вам не потрібно буде проводити технічне обслуговування даного типу боксів, у них дуже високий рівень довговічності. При покупці коробки приділіть увагу її комплектації. Досить часто в комплекті можуть відразу ж йти кабельні вводи, спеціальні вушка для кріплення кабелів, а також кроссировочні кільця.

Розподільчі коробки використовуються в великих телекомунікаційних мережах, отже, вони монтуються професіоналами. При виникненні необхідності розширення мережі перед придбанням необхідного обладнання проконсультуйтеся з професіоналами, їхня точка зору повинна бути вирішальною при формуванні списку придбань.

Вгору