Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ізолюючі ковпачки RJ 45 для коннектора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

У будь-якій структурованій кабельній мережі (СКС) в великій кількості використовуються конектори типу RJ45. Вони використовуються зазвичай для підключення локальних комп'ютерів. З ними в комплекті рекомендується використовувати ковпачки RJ45 для захисту конекторів, які можна купити в нашому інтернет магазині.

Особливості використання та різновиди захисних ковпачків

Отже, при використанні роз'єму RJ45, захисний ковпачок закриє від пошкоджень місце з'єднання кабелю і коннектора. Купити ковпачки ізолюючі в Києві потрібно не тільки для серверних кімнат, де використовується велика кількість кабелів, а й для конекторів, які підключаються безпосередньо до мережевих карт ПК. Ковпачки є відмінними захисними засобами, вони виготовляються з гуми, яка досить міцна. Завдяки тому, що у нас доступний продаж ізолюючих ковпачків різного забарвлення, кабель не тільки можна захистити в місці закладення, але і позначити кольором ті чи інші провідники. У вас з'являється додаткова можливість розділити всі провідники, що йдуть до різних споживачів.

Ціни на ізолюючі ковпачки в Україні, які можна купити у нас, знаходяться на прийнятному рівні. Ми зі свого боку гарантуємо, що вартість наших товарів, які ми доставимо в будь-яку точку Києва, а також в будь-який населений пункт України, повністю відповідає їхній якості. Працюючи з більшістю постачальників не перший рік, ми повністю впевнені в тому, що пропонуємо клієнтам довговічну і на 100% працездатну продукцію. Завдяки тому, що ковпачок для роз'єму RJ45 має невеликі розміри, він не збільшує габарити коннектора.

Завдяки такій характеристиці ковпачки можна використовувати навіть в тих системах, де є щільне компонування. Надійні ковпачки оснащують спеціальним виступом, який покращує роботу коннектора.

Вгору