Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Розетки RJ 45 мережеві

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Телефонні і мережеві розетки є обов'язковим конструктивним елементом комунікаційних мереж. Являють собою пластиковий корпус з роз'ємами для з'єднання з пристроями і комутації з патч-панеллю, можуть мати захисну кришку. Для стабільної роботи використовують телефонні RJ 12 і комп'ютерні RJ 45, який відповідає єдиним нормам і стандартам зв'язку, допомагають автоматизувати різні завдання.

Головна особливість мережевих розеток RJ-45 - універсальність. Вони широко використовуються в комунікаційних системах, для розгортання обчислювальних мереж локально.

Як вибрати мережеву розетку

Перш ніж купити комплектуючі для підключення до мережі і з'єднання мережевого обладнання необхідно звернути увагу на особливості розеток.

Перша принципова відмінність - тип монтажу. Бувають:

  • внутрішні. Встановлюються всередині монтажної коробки в необхідну поверхню, використовуються спільно з прихованою проводкою кабелю. Більш естетичний і трудомісткий спосіб установки.
  • зовнішні. Використовуються для підключення до мережі вхідних і вихідних кабелів.

Дистанція сигналу і швидкість передачі даних залежить від категорії розетки:

  • 3 - використовуються для розгортання телефонних і локальних мереж 100BASE-T і token ring. Швидкість передачі даних до 100 Мбіт / с на відстані не далі 100 метрів. Відповідає вимогам стандарту IEEE 802.3;
  • 5е - Швидкість передач даних для двох пар в межах 100 Мбіт / с, для чотирьох - 1000 Мбіт / с. Використовується для побудови комп'ютерних мереж 100 Fast Ethernet (100BASE-TX) і Gigabit Ethernet (1000BASE-T);
  • 6 - неекранований кабель (UTP) з 4 пар провідників. Передача до 10 Гбіт / с на відстань до 55 м. Застосовуються для мереж «Gigabit Ethernet» і «Fast Ethernet».

Крім того, важливим критерієм є кількість портів необхідного типу. Комп'ютерні та телефонні розетки бувають: одно-, дво- і чотирьохпортовий.

Наступною особливістю, що впливає на функціональність і ціну, є тип захисту від електромагнітних завад, які негативно впливають на швидкість передачі даних. Бувають:

  • UTP - неекрановані. Відсутній захисний екран, висока чутливість до перешкод від джерел радіовипромінювання;
  • FTP - екрановані. Металевий екран захищає контактну площадку від електромагнітних перешкод.

Також пристрої можуть відрізнятися за типом комплектації:

  • укомплектовані. Оснащені вбудованою платою і роз'ємами, передбачений один незмінний тип екранування. Просто монтуються, не підлягають ремонту, доступні за вартістю;
  • модульні. Ці розетки дозволяють встановлювати различнее варіанти модулів - екрановані FTP і неекрановані UTP, категорії - 3, 5e, 6, 6a.

Ціна розетки залежить від перерахованих вище параметрів, а також виробника. Перед тим, як замовити необхідне обладнання зв'яжіться з нашим менеджером, який допоможе підібрати оптимальний варіант з урахуванням ваших потреб і бюджету.

Чому варто купувати у нас

У нас ви можете купити внутрішні і зовнішні розетки RJ 45 з доставкою по всій країні. У каталозі представлений широкий вибір пристроїв різної категорії, типу захисту, кількістю і комбінацією портів. Ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, пропонуємо доступні ціни. Наші менеджери нададуть інформацію про характеристики, наявність та вартості необхідного товару. Зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Купити обладнання можна по телефону або онлайн на сайті. Замовлення відправляються до Харкова, Одеси, Дніпра та в інші міста України. У Києві можна замовити кур'єрську доставку. Оплата приймається готівкою і банківським переказом.

Вгору