PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інтернет-магазин мережевого обладнання в Україні - Pasivka

Пасивне мережеве обладнання це пристрої, які застосовуються для обміну даними (аудіо, текстом, відео тощо) між собою та утворюють єдину мережу. До основного обладнання такого типу відносять серверні шафи та стійки, патч-корди, патч-панелі, оптичні кабелі та інші компоненти. Від активного пасивне обладнання для організації мережі відрізняється тим, що не живиться безпосередньо від електричної мережі і може передавати/приймати інформацію без її посилення.

Приклади пасивного мережевого обладнання

Існує кілька основних видів описуваного устаткування. Всі вони є у нас у продажу і поставляються безпосередньо від найкращих виробників. Розглянемо, що саме ви можете знайти у Pasivka, і в чому полягають переваги/особливості наших рішень.

Серверні шафи

Конструкції, що використовуються для розміщення всередині серверного обладнання. Головне завдання – захист пристроїв від негативного впливу зовнішніх факторів (а також від несанкціонованого доступу до нього третіх осіб). Така техніка містить у собі всі необхідні мережеві компоненти і відрізняється:

 • висотою (від 1 до 47 Юнітів);
 • глибиною (70-1055 мм);
 • шириною(400-800 мм);
 • виконанням (підлогові, настінні, стельові);
 • і т.д.

 

Серверні шафи можуть мати конструктив 10 або 19 дюймів. Виготовляються із металу. Можуть бути виконані у різних кольорах (зазвичай чорний та сірий). Оснащуються спеціальними замками.

Серверні стійки

СС (серверна стійка) — стенд, конструкція, що виконує ті ж функції, що й серверна шафа. Від останнього відрізняється тим, що не має дверей, але також забезпечує надійне кріплення:

 • маршрутизаторів;
 • модемів;
 • блоків живлення
 • роутерів;
 • серверів;
 • акумуляторів;
 • і т.д.

 

Дозволяє заощадити місце у приміщенні, оскільки має менші розміри, ніж серверна шафа, але забезпечує безперебійний доступ до компонентів мережі третіх осіб. Може бути одно-або дворамною. По глибині буває як регульована (наприклад, 400-750 мм) або фіксована. Ми маємо СС від перевірених виробників — CMS, CSV, Hypernet.

Кабелі кручена пара

Вита пара — єдиний сучасний стандарт передачі даних по мережі. Такий кабель застосовується при побудові телекомунікаційних мереж для забезпечення комутації різних пристроїв між собою, їх підключення до інтернету. Є кілька скручених між собою провідників, захованих у захисну пластикову оболонку зі спеціальним конектором. Може мати екранування для захисту від різних перешкод. У перспективі кручена пара здатна забезпечувати швидкість передачі даних до 40 Gb/s.

Компоненти скс

Абревіатура «СКС» розшифровується як «Структуровані кабельні системи». Ці системи мають на увазі мережу, що включає різні пристрої: сервери, комп'ютери, БФП, принтери і т.д. Разом вони утворюють єдину систему із чітким набором функцій.

 

У Pasivka можна придбати всі необхідні компоненти СКС для побудови мережі:

Патч корд

Ці мережеві компоненти є комутаційні (з'єднувальні) кабелі. Призначені для підключення різних пристроїв між собою. Наші патч-корди можуть мати довжину від 0,25 до 20 м. Відрізняються один від одного типом екранування (U/UTP, U/FTP, F/UTP, S/UTP, SF/UTP, F/FTP, S/FTP, SF/FTP), а також призначенням та максимальною швидкістю передачі даних.

 

У нас ви знайдете патч-корди від таких виробників, як:

Патч-панелі

Друга назва – комутаційні панелі. Пристрої, які обов'язково входять до будь-якої СКС, і дозволяють з'єднувати пасивне обладнання з активним. Зовні виконані у вигляді блоку з різними портами та розетками, контактами для кріплення кабелю. Лицьова панель пристрою має промарковані розетки та майданчики, де можна робити позначки (для зручності комутації різних пристроїв). Задня частина панелі також має промарковані контакти для зручності комутації.

 

Ми пропонуємо патч-панелі з найбільш поширеними типами універсальних кріплень, що використовуються при комутації:

 • FutureCom;
 • Keystone;
 • Мініком;
 • BNC.

Оптичні компоненти та кабелі

Жодна СКС не може обійтися без кабелю. Це основа мережі, оскільки без відповідного кабелю неможлива комутація обладнання та передачі даних. Крім кабелю ми пропонуємо інші оптичні мережеві компоненти:

Купити пасивне мережеве обладнання

В інтернет-магазині Pasivka можна придбати мережеве пасивне обладнання від перевірених компаній з гарантією і доставкою по всій Україні. Ціни на ті чи інші пристрої вказані в картках товарів, а якщо вам потрібна консультація щодо того чи іншого пристрою — наші менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.