Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електричний кабель

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Спеціалізована промисловість випускає велику кількість видів електрокабеля. Всі без винятку електричні дроти мають певне призначення, тому при виборі необхідно орієнтуватися в їхніх характеристиках, прихованих в абревіатурі назви.

Наш інтернет магазин пропонує вам купити кабель електричний в Києві з доставкою як по місту, так і по іншим населеним пунктам України, наступних різновидів:

  • ВВГ
  • ПВС
  • ШВВП.

У кожного з перерахованих різновидів є свої особливості, які визначають область її застосування.

Різновиди електрокабеля в подробицях

Будь-який кабель електричний, представлений на нашому сайті, має провідники з міді. Даний матеріал не такий крихкий, як алюміній, здатний пропускати струм тривалий період часу і не схильний до окислення на повітрі.

Кабель ВВГ чудово підходить для формування проводки як всередині приміщення, так і зовні. Даний силовий кабель з мідними жилами має оболонку (кембриком) з ПВХ, оболонки жив виконані з того ж матеріалу. Зовнішнього захисту не передбачено, при цьому кабель не горючий. Рекомендується до застосування при передачі напруги до 1000В при частоті струму в 50Гц. Для такого проводу характерна оболонка чорного кольору, ізоляція струмопровідних жил може бути блакитною, коричневою, білою, жовто-зеленою, червоною та чорною. У продажі доступні бухти по 100 і 200 м. Ви можете придбати кабель ВВГ з різною кількістю жив, перетин яких може досягати 240мм2, хоча найчастіше використовується максимум 5мм2. Діапазон робочих температур - від -50 до + 500С. Провід нормально може працювати при вологості в 98%. Продаж електричних кабелів ВВГ буде цікавий тим, хто збирається формувати проводку в місцях, де можливе займання, а також вплив на кабель агресивних хімічних речовин. ВВГ має велику міцність на розрив і на вигин.

Якщо вам потрібен легкий і гнучкий провід електричний, придбайте найкраще ПВС. Це багатожильний провід з мідними жилами, в якому ізоляція і оболонка виконані з ПВХ. Провід має круглу форму, так як ізоляція заповнює простір між жилами. Жила в даному проводі багатодротяна, їхня кількість варіюється від 2 до 5. Перетин жили знаходиться в діапазоні від 0,75 до 16 мм 2, провід відмінно працює при номінальній напрузі в 380 і частоті 50Гц. Жили мають кольорову ізоляцію, зовнішня оболонка найчастіше біла. Кабель працює в діапазоні температур від -40 до + 400С, має високу стійкість до перегину. У побуті і на виробництв ПВС часто використовується для монтажу розеток, створення подовжувачів і шнурів для різної техніки.

Не меншою популярністю як у Києві, так і в інших містах користується провід ШВВП. Справа не в його вартості, а в характеристиках. Жили у ШВВП - міднолуженні і плоскі, крім цього вони багатодротяні, мають високу гнучкість. Ізоляція жив і оболонка виконані з ПВХ. Жив в кабелі 2-3, перетин кожної знаходиться в діапазоні от0,5 до 0,75 мм2. Провід часто використовується в освітлювальних приладах, а так само в побутовій техніці малої і середньої потужності.

Ціни на провід електричний в Україні можуть варіюватися в широких межах. Наш сайт пропонує вам придбати кабельну продукцію Запорізького кабельного заводу, яка має одне з кращих співвідношень ціни і якості.

Вгору