Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Шнури живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Для подачі електричної енергії від джерела живлення до пристрою використовується шнур мережевий з вилкою. Залежно від призначення, розрізняють:

  • кабель живлення комп'ютера;
  • кабель живлення для монітора;
  • кабель живлення для ноутбука.

Кабелі живлення двох перших типів стандартизовані, що розширює сферу їхнього застосування і дозволяє використовувати на пристроях різних компаній-виробників. Конструкція кабелю дозволяє отримувати живлення від стаціонарних джерел струму для системного блоку і монітора, а також живити монітор безпосередньо від блоку живлення комп'ютера.

Різновиди роз'ємів в мережевих шнурах

Всі вузли та компоненти персонального комп'ютера або ноутбука зроблені так, щоб деталь, яка вийшла з ладу, можна було швидко замінити. Не виняток і шнур живлення. Він не вмонтований намертво в блок живлення, а підключається до нього особливим чином. На кінцях можуть перебувати в різних поєднаннях:

  • Штекер СЕЕ 7/7;
  • Роз'єм С13;
  • Роз'єм С14.

Вилка вставляється в розетку мережі 220 В, роз'єми приєднуються до потрібної апаратури. Роз'єм С13 має 3 гнізда з контактами - плюс, мінус і заземлення, у С14 є плоскі штирі з тими ж характеристиками. Щоб не переплутати полюса, штирі і гнізда можна поєднати тільки в одному правильному положенні. Таким же чином по спеціальному шнуру передається сигнал і напруга від системного блоку на монітор або периферійну апаратуру. В асортименті є також короткий шнур живлення для роздачі напруги на близько розташовані пристрої (наприклад, зібрані в серверну стійку).

Залежність параметрів кабелів живлення від перетину провідника

Мережевий шнур живлення може мати різну довжину і товщину. Довжина підбирається відповідно відстані від одного компонента системи до іншого. Товщина залежить від перетину металевих жив і ізоляції навколо них. Перетин впливає на параметри струму, який проходить по кабелю. Струм великої потужності буде перегрівати тонкий кабель, і шнур електроживлення може швидко вийти з ладу або привести до збоїв в роботі електронної техніки. Тому при підборі враховуйте значення робочих потужностей своєї апаратури. Допустимі значення сили струму і напруги для кожного різновиду кабелю вказуються на відповідній сторінці товару в нашому інтернет-магазині.

Асортимент мережевих шнурів

Залежно від відстаней на вашому об'єкті від розеток і блоків живлення до електронної апаратури, що споживає струм, кабелі живлення можна вибрати такий довжини:

  • 0,3 м;
  • 1,8 м;
  • 3 м.

Перетин кабельної жили найкоротшого 0,75 мм. Середні і довгі мають варіації перетинів металевих провідників 0,5 мм, 0,75 мм і 1,5 мм. Матеріал - мідь в пластиковій ізоляції. Колір ізоляції, роз'ємів і вилок чорний або сірий. Зроблені в Китаї компанією CMS.

Купити шнур електроживлення онлайн

Купити шнур живлення будь-якого потрібного виду можна онлайн в нашому інтернет-магазині. Ціни на кожну позицію наведені в гривні на сторінці товару. Там же видно їхня наявність в даний момент на складі. Уточнюйте у наших менеджерів по телефону можливість отримання знижок при оптових замовленнях, спосіб оплати і доставки. По Києву діє платна кур'єрська доставка нашим транспортом.

Вгору