Кількість
|
Вартість
|
||
|
При проектуванні масштабних мереж з розгалуженою структурою важливо продумати можливі варіанти швидкої перекоммутації кабельної системи. Для цих цілей необхідно закласти в проект установку необхідної кількості патч-панелей. Саме з їхньою допомогою здійснюється розподіл і об'єднання оптичних з'єднувальних шнурів, які іменуються патч-кордами.
Оптична крос панель в залежності від типу кабелю випускається у виконанні:
- Simplex (1 кабель);
- Duplex (2 кабелю).
Візуально їх розрізняють за розміром гнізд для роз'єму.
Випускаються моделі, розраховані під різну кількість обладнання. Найбільш затребуваними у покупців онлайн-магазину Pasivka є:
- оптична патч панель 8 портів;
- оптична патч панель 12 портів;
- оптична патч панель 16 портів;
- оптична патч панель 24 порти.
Для великих мереж рекомендується, щоб оптична розподільча панель мала запас для підключення нового обладнання.
Принципи вибору оптичних патч панелей
Патч-панель складається з короба, найчастіше формату 19 дюймів, зі спеціальними роз'ємами під різні типи адаптерів. На лицьовій частині короба розташовується фіксована або знімна панель з розміщеними на ній оптичними адаптерами. Зі зворотного боку здійснюється введення і фіксування оптичного кабелю, подальша оконцовка волокон з використанням пігтейлів. Вміст короба Оптична патч-панель доповнюється спайс-касетами для зварювання волокон. З'єднання патч-кордів, що підключаються до лицьової панелі, і оконцованих волокон здійснюється за допомогою оптичних адаптерів.
Тип адаптера характеризує формат підключення кабелів до патч панелі. Якщо планується установка тільки одного елементу типу патч-панель, то можна вибирати будь-який тип адаптера на підставі особистих уподобань. У разі ж, якщо в серверних стійках або шафах встановлюється декілька оптичних патч панелей, то для спрощення взаємної комутації необхідно розробити правила комутації або ж використовувати знімні лицьові панелі з різними типами адаптерів. Кількість портів комутації характеризує обсяг комутаційної роботи, який буде можливий при роботі з мережею. Якщо мережа в перспективі здатна розростатися – слід зупиняти вибір на патч панелях на 48 портів, а для маленьких мереж без схильності до зростання можна обійтися і патч панеллю на двадцять чотири порти.
За типом установки патч-панелей в стійки і серверні шафи вони бувають висувними і фіксованими. Висувні зручніше при обслуговуванні, але якщо система налаштована «під ключ», то вигідніше використовувати фіксовані зразки. Залежно від критеріїв градації патч-панелей, описаних вище, вартість патч панелей може варіюватися в широкому діапазоні.
Купити оптичну патч панель в Києві
Виробником продукції, яка представлена в каталозі на сайті, є CMS. Це підприємство пропонує кілька варіантів оптичних патч панелей, які розрізняються типом адаптера, кількістю портів і іншими параметрами. При виборі слід виходити з вимог до типу адаптера в цільовій системі. Можливі такі варіанти: FC Simplex, LC Duplex, LC Quad, SC Duplex, SC Simplex, ST Simplex. Після вибору типу адаптера і кількості портів ціна вже буде відома, а тому можна співвіднести наскільки відповідає необхідну кількість портів з максимальною роздільною здатністю в системі.