Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Коннектори для проводів RJ 45

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Коннектори або оптичні роз'єми це - штекери, які використовуються для з'єднання провідників і пристроїв. Вони широко застосовуються до проводу для його стикування з активним чи пасивним устаткуванням. Кріпитися до кабелю за допомогою спеціального інструменту – обжимніку. Корпус вироби виготовляється з ABS-пластика прозорого кольору. У конструкції є спеціальна засувка, яка забезпечує надійний контакт з мережевим обладнанням.

Мінімізується випадкове від'єднання приладу від розетки. Основні переваги - легкість монтажу, широка сфера використання і доступна вартість.

Широке застосування в комп'ютерних і телефонних мережах отримали коннектори зі стандартизованим інтерфейсом серії Registered Jack (RJ). Для телекомунікаційного обладнання використовують з'єднувачі стандарту RJ 45 - вони підходять по формату модулів мережевих розеток і патч-панелей. Для підключення телефонних пристроїв використовують штекери RJ 11 і RJ 12.

Залежно від задіяних проводів і з'єднувачів підбирається категорія самого модуля, що визначає вимогами до швидкості передачі даних і смузі частот, що пропускаються.

Які бувають конектори

Перш ніж купити пристрій необхідно визначитися з областю його використання і основними характеристиками. Підбирайте обладнання виходячи з ваших потреб – підключення комп'ютерної техніки, телефонів, охоронних систем і іншого.

Основні види конекторів:

  • RJ45 (8P8C). Стандартний варіант для комп'ютерних мереж. Має 8 контактів, можуть застосовуватися з одно- і багатожильними кабелями. Бувають зі спеціальними вставками і без, з трьома і двома зубцями, з захисним екраном і без нього. Підійдуть для обтискача мережевих дротів, створення патч-кордів. Повинен мати відповідну витій парі категорію: 5e, 6, 6a.
  • RJ25 / RJ12 (6P6C). Мають 6 контактів. Використовуються для з'єднання з різними апаратами в системах телефонії.
  • RJ11. Застосовуються для телефонного обладнання. Залежно від виробника можуть мати 4 або 2 контакти.
  • RJ14. Чотирьохконтактні, використовуються в цифрових міні АТС, деяких системних провідних телефонах.

Коннектори також можуть бути різних категорій, які визначають їхню пропускану здатність і швидкість передачі даних. Залежно від наявності екрану можуть бути екранованими для кабелю типу STP або FTP або неекранованими - для UTP-дроти.

Незалежно від виду RJ обжимка дроту здійснюється за допомогою спеціального інструменту - крімперу, що забезпечує швидку і легку прокладку мереж. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент конекторів різного типу джеков за доступною ціною.

Чому варто купувати у нас

У нас ви можете купити необхідні коннектори з урахуванням ваших потреб і бюджету. Зверніться до нашого менеджера з питання вибору професійних пристроїв і мережевого обладнання, наявності та вартості товару. Ви можете зв'язатися з нами зручним способом або замовити зворотний дзвінок на сайті.

Переваги покупки в нашому магазині:

  • великий вибір конекторів для комп'ютерних і телефонних проводів;
  • допомога у виборі необхідного обладнання;
  • продукція перевірених виробників;
  • проста система замовлення і оплати;
  • оперативна доставка по Києву та Україні;
  • прийнятні ціни.

Замовити пристрою можна онлайн на сайті або по телефону. Товари відправляються по Києву кур'єрською доставкою. У Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах країни замовлення можна забрати в зручному відділенні «Нова пошта».

Вгору