PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптоволоконні кабелі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Стрімкий прогрес в сфері передачі закодованої інформації привів людство до винаходу ВОЛЗ - волоконно-оптична лінія зв'язку. Надзвичайно швидка передача даних і величезні робочі дистанції, що перевищують сотні кілометрів без втрати якості, все більше привертають споживача, витісняючи з ринку традиційні комунікації, представлені кабелями витої пари.

Оптоволокно також відмінно справляється з різними агресивними умовами експлуатації, за рахунок чого придатний до монтування в грунтах, тунелях, на ЛЕП і т.д. Йому не страшні опади, вітер і навіть перепади температури від -30 до +70 градусів Цельсія. Варто відзначити, що ВОЛЗ абсолютно безпечний для людини і монтується в будинках і офісах.

Оптоволоконний кабель

Оптоволокно призначене для створення і передачі інформаційного сигналу у вигляді оптичних хвиль. Залежно від діаметру, виділяються 2 основні види ВОЛЗ:

Одномодовий. Має невеликий діаметр волокна - від 7 до 9 мікрон, не допускає дисперсійні деформації сигналу. Застосовується в телекомунікаційній сфері.

Багатомодовий. Відрізняється від першого типу великої серцевиною волокна, яка становить 50-62,5 мікрон. Застосовується для освітлення, в сферах реклами і медицини.

Варто відзначити, що перехопити сигнал, що йде по оптоволокну звичайними, стандартними методами, практично неможливо. Це обумовлено тим, що інформація передається без електричного імпульсу, абсолютно новим методом.

При цьому, ціна на даний продукт безперервно знижується, а кількість покупців зростає. За рахунок цього, вартість оптоволокна практично зрівнялася з вартістю витої пари.

Установка ВОЛЗ дозволяє забезпечити:

  • відсутність перешкод;
  • безперебійне підключення;
  • довговічність конструкції (немає коротких замикань) і т.д.

Як правильно вибрати оптичний кабель

На сучасному ринку існує досить багато різновидів оптоволоконних кабелів і до найбільш популярним варіантів відносяться такі типи:

Кожен з цих типів має окремі підтипи, в залежності від кількості волокон, методу монтування, виду сердечника, особливостей конструкції і т.д. Всі вони розраховані на певні завдання та умови експлуатації.

Що стосується виробників: абсолютним лідером з продажу є німецька компанія Corning. Купити товари даного бренду ви можете в інтернет-магазині «Pasivka» за доступними цінами.

Щоб спростити вибір оптоволокна, виробники розділили всі типи на дві категорії: підвісний (або самонесучий оптичний кабель) і підземний. Вартість створення мережі підземної комунікації значно дорожче, але іноді це єдиний вихід. Прокладання кабелю в цьому випадку здійснюється або безпосередньо в грунті, або в тунелях (каналізація, кабельні труби). З урахуванням того, що обидві категорії кабелів піддаються серйозним агресивним впливам, їх зміцнюють спеціальними захисними шарами. Серед них виділяють:

  • бронь (захист від гризунів за допомогою оцинкованого кільця дроту і металевої гофрованої стрічки);
  • збільшення міцності (монтується силовий сердечник і арамідні нитки);
  • система захисту від вологи (використовується вологостійка поліетиленова оболонка, всередину також додають гідрофобні наповнювачі);
  • вогнетривкість (відповідно до стандартів МЕК, кабель не повинен підтримувати горіння і не повинен виділяти галогени під час тління).

Чому варто купувати робочу збірку у нас

В інтернет-магазині «Pasivka» ви прямо зараз можете замовити будь-яке мережеве обладнання з доставкою додому. Наші фахівці із задоволенням нададуть безкоштовні консультації, ознайомивши вас з продукцією сайту. Ми гарантуємо високу якість всіх запропонованих нами товарів, оперативну доставку і відмінний сервіс. Ми працюємо в Харкові, Києві та Одесі. Доставляємо товари по всій Україні.

Вгору
,