Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичні бокси настінні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Бокси настінні для захисту з'єднань оптоволокна

Оптичні бокси використовують для побудови внутрішніх мереж. Призначені для комутації активного мережного обладнання за допомогою оптоволоконного кабелю і пігтейлів. Монтуються на стінах. Конструкція дозволяє використовувати адаптери з різними інтерфейсами.

Перевагою є невеликі розміри, які підходять для приміщень з обмеженим простором. Одним з найбільш оптимальних рішень для сучасного офісу є бокс оптичний настінний на 4 порти. З його допомогою створюють роз'ємне з'єднання, захищене від впливу зовнішніх факторів.

Підключення кожного нового клієнта до мережі Інтернет у провайдера, який надає свої послуги по оптоволоконному кабелю, проходить в кілька етапів. Перше – підвести лінію до будівлі, де знаходиться офіс або квартира майбутнього абонента. Друге - зробити розводку по поверхах і внутрішніх приміщеннях. А для забезпечення надійних і захищених від стороннього доступу з'єднань використовуються бокси настінні в Києві і будь-якому іншому населеному пункті. Придбати їх можна в інтернет-магазині Pasivka.

Зручність від застосування настінних оптоволоконних боксів

Якщо необхідно забезпечити підключення декількох комп'ютерів з окремими виходами в світову інформаційну мережу, тягнуть відповідну кількість оптичних волокон. Виглядають вони як дроти в ізоляції, але з'єднувати їх дідівським методом неможна - сигнал передаватися не буде. Є спеціальні конектори, адаптери, сплайс-протектори, які стикують волокна, а вони в свою чергу повинні бути закріплені в захищеній коробці-боксі. Настінний бокс в Україні виробляється і продається декількох модифікацій, є також імпортні моделі. Всі вони вміщують обладнання для з'єднання від 2-х до 16-и волокон паралельно ідущих ліній. Як правило, «начинка» докуповується за потребами клієнта.

Застосовуючи при монтажі бокси, можна в подальшому забезпечити простоту обслуговування кожної окремої лінії. Волокна щільно фіксуються притискними планками, не випадають з гнізд при установці і подальшій їхній експлуатації. Будь-яка заміна комплектуючих деталей, що вийшли з ладу або відключення вибулого абонента пройдуть швидко і без плутанини в проводах. Бокси настінні в інтернет магазині Pasivka можна доукомплектувати будь-якими потрібними пристроями. Технологічні отвори в різних моделях розташовуються по-різному і варіюються за кількістю. Підібрати потрібний варіант з асортименту представлених на сайті завжди можливо.

Придбання настінного боксу для оптоволоконного Інтернету

Купити настінний бокс для оптоволоконного Інтернету можна за готівку гривні або за безготівковим розрахунком з ПДВ. Продаж від однієї штуки - як тим, хто приїхав в київський магазин особисто, так і зробили замовлення онлайн. Можлива доставка по Києву і пересилання транспортними компаніями по Україні. При оптових замовленнях уточнюйте можливість знижок за вказаними телефонами.

Ціна настінного боксу залежить від моделі, виробника, внутрішньої комплектації і кількості розміщених в нього з'єднань і волокон. Розміри і спосіб установки також різні. Матеріал – сталь із захисним покриттям (фарба).

Вгору