Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Підтримуючі затискачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Підтримуючі затискачі для кабельних ліній

Підтримуючий затискач для підвісу самоутримних оптичних кабелів є елементом кабельної арматури. Назва красномовно говорить про те, що елемент призначений для кріплення кабелів з виділеним несучим тросом. Повсюдно застосовується при прокладанні волоконно-оптичних самонесучих кабелів типу «8» на прохідних стовпах з прольотами до 100 м. Конструкція затискачів передбачає їхнє кріплення на кронштейни, гаки, траверси та інші елементи кріплення, жостко зафіксовані на опорі. Як правило, затиск складається з двох металевих пластин, з'єднаних болтами. На виріб нанесено антикорозійне покриття. Затиск просто і легко встановлюється без використання спеціалізованого інструменту і спеціальних навичок монтажників.

Купити підтримуючий затискач, в залежності від умов експлуатації, можна спеціального і універсального виконання. При виборі моделі елемента слід враховувати максимальне руйнівне навантаження, температурні перепади, вітрові навантаження, можливість обмерзання, стійкість до УФП-випромінювання і агресивність навколишнього середовища.

На прямих ділянках кабельної лінії підтримують затискачі:

  • забезпечують проміжну спрямовану точку;
  • компенсують навантаження власної ваги кабелю на великих межопорних прольотах;
  • не допускають великий провис кабелю між точками кріплення.

Ціни на підтримуючі затискачі в Україні залежать від матеріалу, складності конструкції і типорозміру. Виробники гарантують якість і надійність своєї продукції при дотриманні всіх вимог до умов експлуатації.

Наш інтернет-магазин пропонує купити затискач підтримуючий в Києві оптом і в роздріб за оптимальною вартістю. Допоможемо з вибором, надамо консультативну допомогу, оперативно оформимо замовлення, доставимо, при необхідності, в будь-який регіон України.

Вгору