PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інструменти для закладення крученої пари

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Фахівці, які працюють в сфері телекомунікацій, добре знайомі з продукцією компанії Krone. Даний бренд випускає різні аксесуари для роботи з плінтами власного виготовлення. Серед них є не тільки вимірювальні штекери, вставки, заглушки, елементи маркування та кришки, а й спеціалізований сенсорний монтажний інструмент. Крім цього Krone виробляє пристрої захисту, які дозволять захистити пари від впливу надлишкового струму і напруги. У нас ви можете купити Krone ключі, ми пропонуємо великий вибір. Крім самих ключів ви можете замовити у нас в Києві Krone леза як для однойменних роз'ємів, так і для 110 типу.

Для того, щоб купити будь-які аксесуари для Krone, досить просто вибрати їх на нашому сайті і оформити замовлення.

Сучасний монтажний інструмент

Аксесуари Krone володіють такою же високою якістю, як і плінти. Ціна інструмента робить його доступним, тобто кожен фахівець при монтажі кабелю в телефонній або локальної мережі може користуватися сучасними пристроями завдяки нашому інтернет магазину.

В принципі, Krone ключі не мають спеціальної назви, вони використовуються для механічної фіксації жили в контакті провідника. Після фіксації даний інструмент за допомогою Krone леза видаляє надлишок довжини кроссировочного дроту.

Вам необхідно купити дане обладнання, якщо доводиться працювати з жилами, діаметр яких знаходиться в діапазоні від 0,5 до 0,9 мм. Також з цим інструментом ви можете працювати з жилами, діаметр яких по ізоляції буде знаходиться в межах від 0,7 до 2,6 мм. У професійних моделях ключів існує можливість регулювання сили удару, відключення сенсорної складової і ножиць.

Всі інструменти, представлені в даному розділі, повністю відповідають всім вимогам щодо якості, надійності і довговічності, які пред'являються до них фахівцями по монтажу кабельних мереж. Будь-який товар з нашого каталогу можна замовити і придбати в будь-який зручний для вас час.

Вгору
,