Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Монтажний комплект M6 (комплект кріплення 19")

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Телекомунікаційне обладнання в більшості своїй розміщується в телекомунікаційних стійках і шафах. Так як виробництвом шаф і самого обладнання займаються різні компанії, то для простоти монтажу і досягнення сумісності все розміри давно стандартизовані. Також стандартизація торкнулася і використовуваного кріплення, зазвичай використовують монтажний комплект М6.

Сфера застосування монтажного комплекту

У нас ви можете купити придбати монтажний комплект m6 високої якості, ми рекомендуємо додавати його в будь-яке замовлення на монтажне і будь-яке інше обладнання. Ціна на всі товари з нашого прайса є однією з найбільш прийнятних в Києві.

Отже, монтажний комплект М6 використовується для закріплення різноманітного телекомунікаційного обладнання як на стійках, так і в шафах розміру 19 дюймів. Комплект складається з наступних частин:

  • гвинт
  • спеціальна захисна шайба
  • спеціальна квадратна гайка.

Гвинт і заставна гайка, що входять в монтажний комплект m6, виконані зі сталі, шайба виготовлена ​​з пластика.

Монтажний комплект М6 використовується дуже часто, оскільки телекомунікаційне обладнання не можна залишати незакріпленим. При монтажі робите кріплення дуже акуратно, так як при різкому русі можна зірвати різьбу.

Переваги покупки монтажного комплекту в інтернет-магазині Pasivka

Набір гвинт-шайба-гайка пропонується покупцям в двох варіантах виконання:

  • чорний;
  • оцинкований.

Завдяки цьому комплект гвинт-шайба-гайка можна використовувати в несучих конструкціях різного кольору, доповнювати вже змонтований комплект кріплення для 19 стійки так, щоб не було різнобою в кольорах кріплень. Сфера застосування набору також різноманітна: його з однаковою ефективністю використовують як рекове кріплення при монтажі обладнання, так і стієчне кріплення для збірки опорної конструкції. Тому кріпильний набір користується популярністю серед покупців.

Як було сказано вище, тип кріплення М6 можна вважати стандартизованим, тому краще заздалегідь придбати кілька десятків якісних монтажних комплектів. При досить скромній ціні вони не надто збільшать витрати на покупку пасивного обладнання, зате їхня наявність раз і назавжди позбавить вас від проблем, пов'язаних з закріпленням обладнання на 19-ти дюймових стійках.

Вгору