Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Розетки телефонні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Розетка телефонна - це слабкострумова розетка, яка використовується для підключення до телефонної мережі проводового або бездротового апарату. Телефонну розетку можна використовувати не тільки для підключення телефону до кабелю, а й для під'єднання мініАТС, модемів, факсів.

Телефонні розетки, які можна купити в Києві, можуть бути як однораз'емними, так і многораз'ёмними. За допомогою другого варіанта до однієї розетки можна одночасно під'єднати кілька пристроїв.

Різновиди телефонних розеток

Найбільшою популярністю при облаштуванні мереж користується телефонна розетка RJ12. Цей фізичний інтерфейс дозволяє підключати до мережі обладнання різних виробників. Розетка телефонна подвійна встановлюється в місцях, де необхідно встановити два телефонні апарати. Якщо необхідно використовувати обладнання старого типу, підійде розетка телефонна універсальна, в якій є роз'єми для старих телефонних вилок типу РТШК і роз'ємів типу RJ. У разі, якщо комунікації приховані в стінах або декоративних панелях, використовується розетка телефонна внутрішня.

Розетки телефонні можуть з'єднуватися з різними типами конекторів, серед них:

  • RJ11 - два провідника, використовується для підключення телефонного апарату лінії лінійного типу
  • RJ14 - чотири провідники, підключені до чотирьох контактів, працює на більшості сучасних телефонних апаратів. Якщо вам потрібно підключити одну телефонну лінію, то слід використовувати контакти 2 і 3. При підключенні декількох телефонних ліній використовуються контакти 1 і 4, вони найчастіше затребувані в офісах
  • RJ25 -коннектор на три пари контактів, монтується тільки фахівцями в області телефонії
  • RJ9 - використовується для з'єднання телефону з телефонною трубкою
  • РТШК4 - розетка телефонна даного типу використовувалася досить давно, але ще часто зустрічається в будинках і квартирах. Має 4 контакти і ключ, телефон підключається нероз'ємно. Якщо використовувати в приміщенні кілька таких розеток, то в ланцюг додають конденсатор.

Розетки телефонні будь-якого з перерахованих типів служать для підключення до них телефонного кабелю однакового розміру з однаковими штекерами, основна відмінність в призначенні контактів.

Найчастіше в розетку заводять одну телефонну лінію (номер), використовуючи контакти червоного і зеленого кольорів.

Переваги покупки телефонних розеток в магазині Pasivka

Розетки телефонні виробляють різні компанії, ціна їх може досить суттєво відрізнятися. Якщо вам необхідна велика кількість розеток, то варто звернути увагу не тільки на їхню ціну, але і на якість. Далеко не всі виробники даного виду продукції можуть гарантувати довговічність, при цьому заміна розетки при виході її з ладу може принести вам масу незручностей. До того ж проблеми в розетці можуть викликати перебої зі зв'язком, а це призведе до зниження ефективності роботи офісу. Ми пропонуємо нашим покупцям продукцію виключно від перевірених постачальників і виробників.

Вгору