Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Плінти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Спочатку для підключення кабелів в кросах використовували так звані «гребінки»: кабель потрібно було зачистити і зафіксувати на контактному штифті. Якщо з'єднань в кросі було дуже багато, то на їхню комутацію йшло багато часу, а якість проведених робіт залежало від кваліфікації персоналу.

Більш ефективним способом підключення є крос плінт. Він має врізні контакти, що забезпечують відмінну якість з'єднання. Плінти збирають в блоки з потрібною кількістю пар, їх кріплять до стаціонарної сторони кросу. Найчастіше крос плінт є корпус з негорючого пластика з вмонтованими контактами, що утворюють контактні групи. Найчастіше використовують так звані нормально замкнуті контакти, тобто при відсутності зовнішнього впливу вони знаходяться в з'єднаному стані. Пристрій з такими контактами називають розмикається плінт. Є й інші плінти, у яких контакти нормально розімкнуті.

У нашому інтернет магазині ви можете купити плінти високої якості. Ціна товарів з цієї частини асортименту буде прийнятною для наших клієнтів як в Києві, так і в інших населених пунктах України.

Особливості конструкції плінтів

Плінти розрізняються між собою розмірами, самим мінімальнім вважається STG, який має висоту 14 мм.

Всі крос плінти мають організатори для укладання провідників. На крос плінт також встановлюється додатковий елемент, на якому розміщені направляючі для кроссировочних провідників. Це дозволяє підводити провідники до плінта з того боку, з якого це зручно. Ви можете придбати справа наліво, лівосторонні і подвійні направляючі.

Існують крос плінти, в яких направляючі на дроти вмонтовані. На крос плінт нанесено маркування пар, на деяких замість нумерації використовується чергування чорного і білого кольорів. Що б розділити, наприклад, плінти телефонні, виробники рекомендують першим в кожній десятці встановлювати сірий. Плінт телефонний може використовуватися великими групами, це дуже зручно на підприємствах, де доводиться розводити велику кількість ліній для внутрішніх споживачів.

На крос плінт часто встановлюють бічні кільця. які спрощують організацію провідників. Інше рішення даної проблеми - спеціальні кронштейни з організаторами. Телефонний плінт може мати організатор у своїй верхній частині.

Вгору