Каталог товарiв
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичний патч корд FC-FC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Відрізок симплексного або дуплексного оптичного кабелю, який з двох сторін обжатий спеціальними конекторами FC з типами полірування UPC і APC, називають оптичний патч корд FC-FC. Патч корди застосовують для з'єднання в оптичних пристроях, таких як бокси та кроси, а також для комутації активного обладнання. Без використання патч кордів неможливо побудувати жодну кабельну мережу, вони є її обов'язковою складовою.

У цьому розділі ви можете купити оптичний патч корд типу FC-FC. Такі патч корди називають прямими, так як вони мають на обох кінцях коннектори однакового типу. В інших розділах сайту ви можете придбати перехідні оптичні патч корди, тобто такі, у яких на кінцях будуть коннектори різних типів, наприклад, FC-SC, FC-ST і так далі.

Оптичні патч корди можуть бути надгнучкими, для цього в них застосовують волокна зі зменшеними втратами на вигинах з малим радіусом. Якщо ви плануєте використовувати патч корд в тих місцях, де на нього можуть впливати високі механічні навантаження на розрив, то вам необхідно задуматися про армований варіант. Такий патч код також буде добре протистояти атакам гризунів.

Інші особливості оптичних патч кордів

Ціна оптичного патч корду типу FC-FC буде залежати від ряду параметрів. Патч корди можуть бути одномодовими (SM) і багатомодовими (MM). Можуть вони відрізнятися і за типом полірування. розрізняють:

UPC - з опуклим торцем, полірування здійснюється перпендикулярно прямому волокну; використовуються на високошвидкісному активному обладнанні, рефлектометром і інших пристроях з високими вимогами

APC - зі скошеним торцем, полірування проводиться під кутом в 8 градусів до поздовжньої осі провідника; використовуються в кабельних телевізійних мережах, в лініях, де використовується технологія WDM-спектральне ущільнення каналів. До приміщень, в яких розташовуються ділянки з виготовлення патч кордів, пред'являють особливо високі вимоги по чистоті, вони оснащуються високоточним сучасним обладнання.

Вгору