PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичні коннектори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Конектор оптичний використовується для того, щоб з'єднувати оптоволоконні кабелі з роз'ємами пасивного або активного телекомунікаційного обладнання. Використовується різні оптичні конектори, серед них найбільш поширені SC, FC, ST, LC. Ці коннектори оптичні працюють на однакових принципах, основні відмінності – тип кріплення до гнізда і механізм фіксації.

Оптичні конектори в деталях

Коннектори оптичні, що відносяться до типу ST, характеризуються наконечником, діаметр якого становить 2,5 мм, з опуклою торцевою частиною. Для фіксації в роз'ємі використовується байонет з підпружінюванням, який повертається на чверть обороту. Таким чином коннектор оптичний щільно фіксується в гнізді. Коннектори оптичні, які відносяться до типу SC, вважаються найпопулярнішими. Вони мають прямокутний перетин, в роз'ємі фіксуються засувкою з фіксатором. Такі розетки можна максимально зблизити, тому їх часто використовують в полках 19 дюймів, задля збільшення щільності портів. Засувка фіксатора може відкриватися тільки в тому випадку, якщо коннектори витягуються за корпус. Коннектори оптичні FC фіксуються в портах за допомогою нарізного сполучення. Їх найчастіше використовують в одномодових лініях для далекого зв'язку, мережах кабельного телебачення та інших спеціалізованих системах. Конструкція роз'єму влаштована таким чином, що забезпечується максимальний рівень захисту від бруду для керамічного наконечника. У свою чергу застосування накидної гайки допомагає домогтися більшої герметичності в зоні з'єднання, а також підвищує стійкість з'єднання до вібрацій.

Мініатюрний оптичний конектор LC, який ви можете купити у нас в Києві, за розмірами в два рази менше тих, що перераховані вище. Для фіксації використовується притискний механізм. Завдяки невеликому розміру, в стійці може бути встановлена ​​велика кількість таких роз'ємів.

Коннектори оптичні розрізняють і за способом установки:

  • клейові – для фіксації волокон кабелю в осерді коннектора використовують епоксидну смолу
  • беpклейові – придатні для швидкого монтажу, але для цього необхідний спеціалізований інструмент
  • splice-on – дають можливість швидкого монтажу на кабель за допомогою спеціалізованого зварного апарату.

Ціна будь-якого типу конекторів порівняно невисока, але необхідно враховувати, що вам знадобиться їх досить багато.

Вгору
,