PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабелі вита пара для інтернету

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Мідний кабель - засіб передачі даних, один з найпопулярніших способів створити інформаційну мережу. До основних характеристик таких кабелів відноситься: довговічність, висока швидкість передачі даних, пластичність, висока провідність тепла і струму.

Мережевий кабель вита пара

Вита пара - різновид кабелю передачі інформації. Усередині цього кабелю лежить від 1 до 8 пар ізольованих дротів, які скручуються між собою. Проводиться скручування для поліпшення зв'язку провідників (кожної пари окремо), крім того, вплив сторонніх перешкод знижується і здійснюється на обидва дроти однаково.

Використовується вита пара в сферах телекомунікації та комп'ютерних мереж для створення фізичного середовища, за допомогою якого передається сигнал. Такий спосіб обміну інформацією користується популярністю серед Ethernet, Arcnet, Token ring і USB. Для підключення кабелю використовується роз'єм 8P8C, помилково званий RJ45.

Існує ряд різновидів мережевих кабелів по типу витої пари, за рахунок чого купити необхідний варіант (для офісу, будинку або великої компанії) може практично кожен. Вартість залежить від багатьох факторів: виробник, категорія, структура, довжина і т.д.

Яких типів буває вита пара

Залежно від наявності захисту, кабелі витої пари поділяються на:

  1. Екрановані (англ. абревіатура FTP) - прокладаються в місцях активності потужних електромагнітних хвиль, які випромінюються іншими робочими мережами. Екранований кабель оснащується мідною або алюмінієвою фольгою, сітчастої або спіральної опліткою, які захищають сигнал від перешкод. Ціна на такий продукт відповідно вище.
  2. Неекранований (англ. абревіатура UTP) - дешевший різновид кабелю витої пари, призначається для прокладки в НЕ засмічених «чужими хвилями» місцях.

Кількість витих пар в кабелі може варіюватися від 2 до 8. Існують одножильні (складаються з одного мідного дроту) і багатожильні (представляються великою кількістю мідних волос). Деякі дроти вміщають до 1000 жив.

Як правило, одножильний тип не контактує з технікою, а застосовується для створення мережевих магістралей під землею, в стінах і т.д. Це пов'язано з властивістю мідних товстих жив ламатися під впливом частих вигинів. Варто відзначити, що «врізаються» в розетки одножильні системи дуже добре.

Багатожильний тип кабелю не використовується для «врізання» в розетки, але відмінно переносить різні деформації (вигини, скручування). Але при цьому, цей тип не так добре зберігає сигнал (відзначається швидке загасання). У зв'язку з даними характеристиками, багатожильні інтернет кабелю використовуються для створення патч кодів, призначених для ethernet з'єднання мережевих пристроїв з розетками.

Розрізняють кабелі також в залежності від місця розташування, для:

Важливо відзначити такий критерій диференціації кабелів витої пари як частота передачі даних. Він відображається в категоріях від 1 до 7, де перша використовується для створення телефонних ліній (0,1 МГц), а 7-я розрахована на надшвидку передачу інформації зі швидкістю близько 10 Гбіт / с (600 МГц) і створення комп'ютерних мереж. Крім основних категорій, існують додаткові модифікації: 5е, 6а і 7а, - поліпшені версії своїх аналогів.

Найбільш оптимальний варіант для інтернету дому та офісу - 5 категорія, що підтримує частоту передачі інформації до 100 МГц, 100-150 Мбіт / с. На 5 категорії працює переважна більшість офісів. У свою чергу, телекомунікаційні мережі працюють на категоріях 5, 5Е і 6, в залежності від необхідної швидкості і довжини кабелю. Наприклад, 50-ти метровий кабель 7 категорії забезпечує швидкість до 40 Гбіт / с, а 15-ти метровий тієї ж категорії до 100 Гбіт / с.

Чому варто купувати робочу збірку у нас

Замовити кабель подвійної завивки ви можете в інтернет-магазині «Pasivka». Ми пропонуємо величезний вибір високоякісних товарів, оперативну доставку, безкоштовні консультації від кращих спеціалістів, знижки та приємний сервіс. Тут ви знайдете все для створення будь-якого виду мереж, від домашньої, до корпоративної. Ми знаходимося в Харкові, Києві та Одесі, доставляємо замовлення по всій Україні.

Вгору
,