PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Настінні серверні шафи 10"

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Телекомунікаційні шафи на 10 "

Телекомунікаційне обладнання, як активне, так і пасивне, буває декількох типорозмірів. Одним із стандартних фахівці називають розмір приладів для структурованих кабельних мереж (СКС) в 10 ". Для розміщення цього обладнання застосовують шафу 10 дюймів, вона дуже зручна для організації невеликих центрів комутації.

Ці шафи частіше мають суцільнометалеву сталеву конструкцію, існують і збірно-розбірні варіанти. З нею дуже зручно швидко встановлювати і монтувати обладнання, так як не вимагається попередня збірка. Шафи досить часто оснащені знімними бічними панелями з точковими замками. Завдяки даній особливості конструкції при монтажі обладнання можливий до неї доступ з трьох сторін. Передня частина шафи закривається дверима, найчастіше вона має вигляд металевої рами з тонованим або прозорим склом. Дверцята також фіксуються точковим замком. Ви можете навісити двері з того боку, який вам більше підходить виходячи з розміщення шафи в приміщенні. Ціна шафи відповідає його функціональності.

Для поліпшення роботи устаткування, яке несе в собі шафа 10 дюймів, в його кришці може бути передбачено місце для установки вентилятора. Вертикальні направляючі можна регулювати по глибині. Для поліпшення вентиляції стінки шафи в декількох місцях перфорують. Шафа настінна 10 дюймів оснащена чотирма отворами в задній стінці, за які віна підвішується. Місця для введення кабелю розташовують як в нижній, так і верхній частині шафи. Задня стінка також може бути оснащена додатковим кабельним вводом. Для безпечної роботи операторів передбачена система заземлення.

Невелика, але дуже зручна 

Перш ніж купити в Києві шафу на 10 ", уважно вивчіть повний перелік телекомунікаційного обладнання, яке вам потрібно буде в ньому розмістити. Якщо ви плануєте використовувати патч-панелі, то відразу ж купуйте їх відповідного розміру, необхідну кількість портів набирайте збільшенням числа панелей.

Шафи 10 "відповідають стандартам ANS / EIARS-310-D, DIN41494 частина 1, IEC297-2, DIN41494 частина 7.

Допустимі статичні навантаження виробники заявляють близько 45 кг. Ступінь пиловологозахищенності всього IP20 - робота в сухих приміщеннях з повною відсутністю пилу. Поверхня шафи, як внутрішня, так і зовнішня, покрита ударостійкою порошковою фарбою, що гарантує його довговічність.

Вгору
,