Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пігтейли SC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Пігтейл SC відноситься до категорії монтажних шнурів, які використовуються для з'єднання оптичного кабелю в комунікаційних мережах. Передача даних здійснюється по оптоволоконному кабелю. Застосовується для підключення прокладеного мережевого проводу до обладнання за допомогою зварювання або сполучної муфти.

Особливості моделі

Виріб являє собою фрагмент оптичного кабелю, на одному з кінців якого зафіксований коннектор типу SC. Відмінною особливістю цього типу з'єднувачів є пластиковий корпус, квадратний в перетині, який не дає кабелю провертатися в гнізді, забезпечуючи надійне з'єднання. Наконечник «втоплений» в корпусі, що захищає його від пилу, вологи і бруду.

Цей тип коннектора є найпоширенішим серед такого роду пристроїв, чому сприяє і запропонована магазином "Pasivka" на пігтейл SC ціна.

Конструкція коннектора забезпечує велику кількість підключень-відключень (до 500). Залежно від типу шліфування роз'єму, вироби діляться на:

  • пігтейл SC UPC (полірування плоске);
  • пігтейл SC APC (полірування скошене).

Перший тип забезпечує краще прилягання з'єднувача, більш надійну передачу даних.

За кількістю модів оптоволокна випускається одномодовий пігтейл SC SM (Single Mode) і багатомодовий ММ (Multi Mode). Є відмінності за кількістю волокон в монтажному кабелі - одне або кілька (від 4 до 12).

Широкий вибір, хороші ціни

Інтернет-магазин "Pasivka" пропонує пігтейли різної довжини (від 1,5 до 3 метрів) - широкий асортимент дозволить знайти відповідний за параметрами і вартості товар. Підібрати потрібний тип з'єднувача допоможе докладний опис товару, його технічні характеристики і відгуки покупців.

Зв'язавшись з менеджерами, покупець отримає інформацію про способи оплати та доставки замовлення.

Вгору