PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель ПВС

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кабель ПВС є однмс з найбільш популярних різновидів електричних проводів. Купити кабель ПВС в Києві вам необхідно в тому випадку, якщо ви хочете зробити підключення до електромережі радіо і телеапаратури, побутової техніки, а також електроінструменту середньої і малої потужності.

Монтаж кабелю ПВС можливий в електромережах з напругою до 380 В, досить часто даний різновид застосовується для організації домашніх та офісних проводок. Якщо вам необхідно змонтувати подовжувач, то потрібно купити саме ПВС. Також часто даний тип кабелю використовується для ремонту з'єднувальних шнурів побутових електроприладів.

Особливості кабелю ПВС

Наш інтернет магазин пропонує вам придбати якісний кабель ПВС, технічні характеристики якого повністю відповідають існуючій нормативній документації. У нас на сайті ви знайдете продукцію Запорізького кабельного заводу, який, на думку більшості фахівців, є одним з лідерів даної галузі.

Силовий кабель ПВС складається з декількох мідних багатодротяних жив, кожна з яких укладена в оболонку з ПВХ. Сам кабель також покритий оболонкою з даного матеріалу. У нас здійснюється продаж проводів ПВС з 2 або 3 жилами. Ми пропонуємо продукцію з площею перетину жил від 0,75 до 4 мм 2. Оболонка жил має різний колір. Що стосується дроту, то він має круглу форму, так як зовнішня оболонка заповнює простір між жилами. Ціна на провід ПВС в Україні залежить від кількості жив в кабелі і їхнього перетину.

Вартість будь-якого проводу в Україні істотно впливає на попит і його затребуваність. Провід ПВС, купити який ви можете у нас як в Києві, так і в будь-якому іншому населеному пункті країни, купують досить часто.

Даний тип кабелю не схильний до горіння, він може прокладатися в місцях з низькою температурою. У природі існує близько 10 кліматичних виконань кабелю ПВС, у кожного з них свої умови прокладки. Даний тип електропроводів може використовуватися в діапазоні температур від-40 до + 400С, при цьому жили можуть нагріватися до + 700С. Що стосується зусилля на розтяг, то ПВС може витримувати навантаження до 9,8Н. Відзначимо, що прокладка ПВС можлива в умовах помірної вологості.

Всі представлені у нас різновиди кабелю ПВС завжди є на складі в достатній кількості, ви можете оформити замовлення в будь-який зручний для вас час.

Вгору
,