Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кросове обладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Устаткування для кросів

Кросове обладнання завжди використовується в процесі монтажу тих чи інших телекомунікаційних систем. У нього таке призначення:

  • формування проміжних вузлів комутації, так званих точок консолідації
  • надійне з'єднання кабелів в місцях оброблення, подовження, зрощування
  • побудова кабельних з'єднань в магістралях

Найчастіше кросове обладнання застосовується мережах передачі даних як на оптиці, так і на міді, системах аварійної та пожежної сигналізації, а також в інших кабельних системах.

У магазинах і на сайтах ви можете купити кросове обладнання, яке виробляють такі відомі бренди, як Siemon, Tyco Electronics AMP, Molex, Sistymax, Panduit. Непоганою альтернативою можуть стати вироби китайських підприємств, просто при їхньому монтажі треба більше уваги і акуратності. Перед тим, як купити кросове обладнання, потрібно прийняти для себе за аксіому той факт, що тільки матеріали високої якості зможуть дати вам гарантію безперебійної роботи телекомунікацій під час всього терміну їхньої експлуатації. Вибираючи кросове обладнання в Києві, звертайте увагу не стільки на ціну, скільки на якість збірки, надійність компонентів, виробника, відповідність кліматичним вимогам і так далі.

До кросового обладнання відносять сполучні модулі, комутаційні блоки, шафи і коробки розподільні, коннектори різних типів, всілякі аксесуари для установки і тестування обладнання, а також багато-багато іншого.

Будь-яка кросова система повинна гарантувати користувачеві високу щільність з'єднань, сумісність всіх наявних елементів, простоту в експлуатації і обслуговуванні.

Вгору