Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель ШВВП

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кабель ШВВП являє собою гнучкий плоский провід, який широко використовується для підключення побутової техніки, домашньої та офісної апаратури.

Часто ШВВП застосовують для створення подовжувачів, він застосовується в мережах, де напруга не перевищує 380. Стандартний кабель даного типу має білий колір, його зовнішня оболонка виготовляється з ПВХ. Існує різновид даного кабелю, у якого жили виконані з лудженої міді, при цьому інші конструктивні особливості залишаються без змін.

Наш інтернет магазин пропонує вам купити кабель ШВВП в Києві 2-х і 3-х жильний. Площа перетину жили в запропонованих варіантах варіюється в діапазоні від 0,5 до 2,5 мм 2. Даний тип кабелю не схильний до займання. Займання не відбудеться навіть у разі короткого замикання, але тільки в тому випадку, якщо провідник з ШВВП прокладений окремо. Мідні жили працюють нормально аж до нагрівання до 700С.

Класифікація ШВВП

  • ШВВП, які продаються в Україні, є кілька різновидів:
  • ШВВП (Л) - використовуються жили з лудженої міді
  • ШВВП (Н) - не варто використовувати для армування нерозбірними арматурами
  • ШВВП (Т) - має підвищену стійкість до впливу високих температур.

 

Досить часто можна зустріти ШВВП нг-нд - різновид кабелю, який не тільки не горить, але і не виділяє диму і шкідливих газів при сильному нагріванні.

Ціни на провід ШВВП в Україні в першу чергу залежать від кількості жив в проводі і площі їх перетину. Кабель поставляється від виробника бухтами по 200 метрів. Ми пропонуємо вам придбати кабельно-провідникову продукцію Запорізького кабельного заводу. Дане підприємство працює в галузі досить давно, його продукція користується великою популярністю серед фахівців.

Ви досить просто зможете підібрати кабель ШВВП, технічні характеристики вказані в описі кожного з представлених варіантів.

Продаж проводів ПВС цікавий як приватним особам, так і спеціалізованим організаціям. Він популярний в Україні, зокрема в Києві, з кількох причин:

  • високі показники еластичності
  • порівняно невисока вартість погонного метра
  • простота монтажу
  • великий термін служби – 6 років при нестаціонарному використанні (провід не зафіксований на місці, і до 10 років при стаціонарному високий ресурс на згинання - розгинання - близько 30 000 циклів).

Ми рекомендуємо вам кабелі ШВВП купити, так як вони досить ефективні й універсальні.

Вгору