Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Оптичний патч корд ST-SC

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Маркуванням ST SC позначається оптоволоконний кабель, призначений для підключення до комп'ютерної мережі або Інтернету багатоканальних пристроїв. Виріб відноситься до типу перехідних, використовуваних при з'єднанні обладнання з різними типами гнізд конекторів.

Основні характеристики

Оптичний патч-корд ST SC поставляється в двох варіантах Simplex, Duplex, і з кожного з кінців обжатий роз'ємами двох типів:

  • ST - з металевим корпусом і фіксатором байонетного типу;
  • SC - з пластиковим корпусом і засувкою.

Виріб випускається в двох варіантах виконання: одномодовое (Single Mode) і багатомодове (Multi Mode); другий тип рекомендується використовувати в високошвидкісних мережах.

ST SC patch-cord має роз'єми, відшліфовані за технологією UPC. Висока точність обробки поверхні підвищує швидкість передачі даних.

Вигода покупки в інтернет-магазині "Pasivka"

Наші ціни на патч-корд ST SC визнані одними з кращих в Україні. В асортименті представлені всі найбільш затребувані розміри кабелів, вибір яких полегшить докладна інформація про товар, його основні характеристики, а також відгуки покупців.

Магазин "Pasivka" пропонує доставку по Києву в зручний для покупця час.

Вгору