PASIVKA ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. Чекаємо на ваші замовлення, відправка кур'єрською службою НОВА ПОШТА
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Патч-корд оптичний ST/UPC-SC/UPC MM OM3 1м Duplex чорний CMS UPC-1STSC(МM)D(ON)BK

В наявності
Артикул: 14633

Патч-корд оптичний ST/UPC-SC/UPC MM OM3 1м Duplex чорний CMS UPC-1STSC(МM)D(ON)BK

Технічні характеристики:

  • Виробник: CMS
  • Тип конектора: ST-SC
  • Тип волокна: Multimode OM3
  • Конструкція: Duplex
  • Довжина: 1 м
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
245
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
Замовити швидко
Характеристики
Розділ Оптичний патч корд ST-SC
Бренд CMS
Код виробника товару (MPN) UPC-1STSC(МM)D(ON)BK
Тип конектора ST-SC
Тип волокна Multimode OM3 50/125
Кількість волокон Duplex
Довжина, м 1
Полірування UPC-UPC
Матеріал зовнішньої оболонки LSZH (LSOH)
Колір зовнішньої оболочки Чорний
Діаметр зовнішньої оболонки, мм 3
Упаковка Поліетиленовий пакет
Країна виробництва Україна
Поширити у соцмережах
По Києву

− Самовивіз з нашого магазину за адресою вул. Почайнинська, буд. 44, оф. 18

− Кур'єром по Києву - 50 грн

По Україні

− Кур'єрською службой "Нова пошта"

Детальніше про доставку

  • Безготівковий розрахунок з ПДВ.
  • Готівкою при отриманні.
  • Преводом на карту Приватбанку, Монобанку
  • Накладений платіж Нова Пошта

Оплата

Вгору