Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кронштейни

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Анкерні кронштейни - необхідний елемент монтажу

Виконання монтажних робіт на об'єктах, прокладка СИП і ВОЛЗ багато в чому залежать від того, наскільки професійно організовані ці роботи. Використання спеціальної кабельної арматури дозволяє якісно і надійно провести монтаж, який без пошкоджень прослужить довгий час.

Підтримуючий анкерний кронштейн - це елемент кабельної арматури, який може різними способами закріплюватися в несучій основі і утримувати будь-яку конструкцію, в тому числі самонесучі ізольовані кабелі, проводи й троси. Несучою основою для анкерних кронштейнів, можуть служити цегляні, бетонні, дерев'яні і сталеві стіни різних будівель і споруд, а також стійки, опори високовольтних ліній і стовпи різних типів і конструкцій.

Виготовлені кронштейни з високоміцного і коррозійностійкого алюмінієвого сплаву або нержавіючої сталі, тому витримують великі навантаження і можуть застосовуватися в будь-яких кліматичних умовах. Застосовуваний матеріал, призначення, габаритні розміри визначають вартість вироба.

Купити кронштейни для стійок і стовпів можна будь-якої конструкції і призначення. Для електромонтажних електричних і волоконно-оптичних кабелів найбільш часто використовують вироби торгової марки Telenco (Франція). Компанія випускає широкий асортимент кабельної арматури, в тому числі:

 • затискачі натяжні і підтримуючі;
 • затискачі проколюючі типу «заземлення коннектор»;
 • заземлюючі штирі;
 • кронштейни натяжні анкерні (CA);
 • кронштейни анкерні підтримуючі (CS);
 • кронштейни універсальні (UPB);
 • траверси, карабіни, скоби і багато інших деталей, які допомагають і дозволяють виконати монтажні роботи швидко і якісно.

Крім функціонального призначення, яким є забезпечення кріплення одного або двох анкерних затискачів магістральних СІП, анкерні кронштейни мають:

високу механічну міцність;

 • підвищену стійкість до корозії;
 • стійкість до дії зовнішніх чинників;
 • надійність;
 • тривалий терміном експлуатації.

Кріплення кронштейнів до опор і стін проводиться болтами або спеціальною, сталевию, нержавіючою, бандажної стрічкою. Конструкція забезпечує просту, яка потребує від монтажників спеціальних навичок, установку.

Купити кронштейни в Києві оптом і в роздріб пропонує наш інтернет-магазин. Продаж анкерних кронштейнів, використовуючи ресурс інтернет-магазину, простий і зручний тим, що позбавляє від ходіння по магазинах у пошуках необхідного тіпономінала виробу. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому в нашому віртуальному магазині ціни на анкерні кронштейни в Україні найоптимальніші. Проведіть порівняльний аналіз і самі переконаєтеся в цьому. Визначитися з вибором, отримати консультативну допомогу, зробити замовлення і оформити, в разі необхідності, доставку - просто, зручно, доступно, особливо тоді, коли з вами працюють професіонали.

Вгору