Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кабель оптичний пігтейловий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Кабель оптичний пігтейловий використовується для підключення неоконцованного оптичного волокна до мережевого або комутаційного обладнання.

Сам перехідник є відрізком оптоволокна з коннектором на одному кінці. В процесі виготовлення застосовуються коннектори різних типів і роз'ємів.

Технічні характеристики

За типом використовуваного волокна оптичний кабель пігтейловий буває одномодовий і багатомодовий. Стандартна довжина кабелю становить 1-1,5 метра.

Для внутрішньої прокладки використовується пігтейловий кабель з ПВХ оболонкою, яка захищає його від атмосферного і механічного пошкодження, запобігає запаленню і не пропускає вологу.

З'єднання пігтейлу здійснюється за допомогою коннектора, а вільний кінець кабелю шляхом приварювання до волокна. Використання ВО кабелю пігтейлового забезпечує високошвидкісне підключення до мережі з мінімальними перешкодами.

Вибір певних модифікацій пігтейлу в основному залежить від конкретних умов функціонування мережі, а також від виду використовуваного активного мережного обладнання.

Де купити пігтейл в Україні?

У продажу є комунікаційні кабелі з одномодовим і багатомодовим оптоволокном компанії Corning. Разом з ним Ви можете придбати всі необхідні мережеві деталі для побудови інформаційної мережі на підприємстві або в домашніх умовах - адаптери, патчкорди, конектори, патч-панелі та ін.

Детальні описи кожного товару і фото Ви знайдете в ілюстрованому каталозі, який допоможе Вам візуально уявити, як виглядає той чи інший тип оптоволокна. Ми приймаємо замовлення не тільки в Києві, а й в будь-якому іншому місті країни. Здійснюємо оперативну доставку за вказаною Вами адресою.

Вгору