Каталог товарiв
Додайте товари в бажання
Порівняння
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Леза

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче
Відображення:

Для закладення кабелю широко застосовується спеціалізований ударний інструмент. Він призначений для термінірування кабелю в модулях, кросах, розетках та інших видах контактів. Основний робочий орган ударного інструменту - леза. Працює ударний інструмент вкрай просто: провідники заводяться в ножові роз'єми коннектора, після чого за допомогою Krone леза продавлюються в ножі. Після закріплення відбувається обрізка зайвого кроссіровочного кабелю. У нас ви можете купити різні леза для кроновского ключа, отже одним інструментом зможете обслуговувати кілька типів роз'ємів. Крон леза виготовляють з надміцних сортів інструментальної сталі, що гарантує вам великий термін їхньої експлуатації.

Специфіка кроновскіх лез

Зазвичай ударні інструменти для закладення кабелю змінними лезами не комплектується. Їх необхідно купувати додатково, ціна такого аксесуару нижче, ніж ціна самого ключа. Існують інструменти, у яких не можна замінити лезо, це компенсується великою кількістю додаткових функцій, наприклад, сенсорним механізмом для контролю ударного механізму. Але можливість міняти леза для кроновского ключа дозволить вам працювати з декількома типами роз'ємів, отже, ви зможете заощадити на покупці ще одного спеціалізованого ключа.

Для кріплення Крон леза використовується спеціальний механізм, який називається Twist-Lock. В даний час він вважається стандартним виробом. Цей механізм дозволяє просто отримувати леза, для даної операції не потрібно докладати додаткових зусилль. Для установки Krone леза в інструмент необхідно поєднати канавку на ньому зі шліцом в гнізді ручки інструменту їм провернути лезо навколо своєї осі. Фахівці відзначають, що сучасний ударний інструмент, оснащений спеціалізованим механізмом Twist-Lock, більш зручний в роботі.

У нас на сайті ви можете вибрати і придбати Крон леза в Києві, покупку можна здійснювати в будь-який зручний для вас час.

Вгору